Argentina - Uruguay - Brazílie - Pravý jihoamerický karneval

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Argentina, Brazílie, Uruguay
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 93 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Buenos Aires, bouřící vodopády Iguazú a karnevalem roztančené Rio de Janeiro!

Program zájezdu

1. - 2. den

Letecky do ARGENTINY. Buenos Aires - metropole tanga na břehu řeky Rio de la Plata. První seznámení s městem – náměstí Plaza de Mayo s katedrálou a prezidentským palácem Casa Rosada. Slavné Teatro Colon.

3. den

Prohlídka města. Hřbitov ve čtvrti aristokratů Recoleta s hrobem Evity Peronové. Rázovitá, barvami hrající ulička Caminito ve čtvrti La Boca. Hospůdky ve čtvrti San Telmo nebo v"Puerto Madero. Dopřejeme si ty nejlepší steaky na světě? Získají si nás podmanivé tóny místního tanga? Fakultativně večerní tango show.

4. den

Cesta do ostrovního města Tigre v deltě řeky Paraná. Přepychová sídla elity z počátku 20.století a současně poklidná atmosféra místa víkendového odpočinku mnohých portěňos. Původní sídlo prvního argentinského kasina i honosných hotelů. Projížďka na lodi po zajímavé spleti říčních kanálů. Sklenka vynikajícího červeného vína v baru na příjemném nábřeží s výhledem na řeku. Vyhlídkovým vlakem zpět do Buenos Aires.

5. den

Lodí do URUGUAYE. Colonia del Sacramento – historické uličky nejstaršího město země zapsaného na seznamu UNESCO. Přejezd do hlavního města Uruguaye – Montevidea.

6. den

Prohlídka hlavních památek Montevidea. Výhled na Cerro de Montevideo. Montevidejská náměstí, mauzoleum osvoboditele Artigase. Stadion Centenario - dějiště prvního mistrovství světa ve fotbale. Starobylá čtvrť Ciudad Vieja, divadlo Teatro Solis. La Rambla - promenáda města. Návštěva Mercado del Puerto, kde lze ochutnat místní speciality. Návrat lodí zpět do ARGENTINY, Buenos Aires.

7. den

Letecky z"Buenos Aires do Puerto Iguazú. Nejkrásnější vodopády světa Iguazú si prohlédneme ze dvou stran. Stezky na argentinské straně nás dovedou až ke strhujícímu Ďáblovu chřtánu. Odvážlivci se fakultativně vydají na průzkum pralesa a na loďce až pod vodopády. Všudypřítomní medvídci nosálové loudící každý drobek jídla.

8. den

BRAZÍLIE. Brazilská strana nabízí panoramatický pohled na 280 jednotlivých vodopádů a stezky vás dovedou na ty nejlepší výhledy. Fakultativně vyhlídkový let helikoptérou nad tímto přírodním divadlem nebo návštěva Ptačího parku.

9. den

Letecky do mnohamiliónového São Paula a následný přesun do tropického ráje Paraty na pobřeží Costa Verde.

10. den

Paraty - zachovalé koloniální městečko. Celodenní lodní výlet po okolních ostrůvcích v zálivu Baía da Ilha Grande s možností šnorchlování.

11. den

Pro zájemce fakultativně vyjížďky návštěva přímořského mlžného pralesa završená návštěvou palírny, kde se z cukrové třtiny vyrábí cachaça – základ všech místních lahodných koktejlů. Koupání a odpolední přesun Rio de Janeira.

12. - 15. den

Rio de Janeiro. Karnevalový průvod v ulicích města. Velká přehlídka škol samby na Sambodromu. Jako každý rok se o titul nejlepší školy samby ucházejí soubory s desítkami tanečnic a stovkami hudebníků. Ulice zaplněné alegorickými vozy a tanečníky s bohatě zdobenými kostýmy a originálními choreografiemi. Všudypřítomné masky až do pozdních ranních hodin. Prohlídka města. Vrchol Corcovado - rozhled ze slavné Kristovy sochy. Barvité město pod námi. Výjezd lanovkou na Pão de Açúcar (Cukrová homole). Centrum s mrakodrapy i úzkými uličkami. Moderní katedrála. Botanická zahrada a vycházka pralesem Tijuca. V"případě času výlet přes Guanabarskou zátoku do poklidného městečka Niterói. Pro zájemce možnost vyhlídkového letu helikoptérou nad městem. Slavné pláže Copacabana a Ipanema.

16. den

Koupání na plážích. Odpolední odlet do Evropy.

17. den

Letecký návrat domů.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.