Argentinský trojúhelník

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Argentina, Buenos Aires – El Calafate – Puerto Iguazú – Bueno
Název ubytování Argentinský trojúhelník
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 65 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

SKUPINOVÝ zájezd - mezinárodní skupinka.

ANGLICKY hovořící průvodci.

Popis stravování

7x snídaně / 1x večeře (možnost dokoupit plnou penzi)

Popis ubytování

DopravaLETECKY Praha - Buenos Aires - Praha
Mezinárodní letenky vám velmi rádi na požadavek zajistíme.

Uvedená cena letenky je kalkulována v běžné ekonomické rezervační třídě. Aktuální cena letenky bude potvrzena po ověření volných míst dle Vámi vybraného termínu a na základě objednávky na jména.Ubytováníhotely 3*Stravování7x snídaně / 1x večeře (možnost dokoupit plnou penzi)

Popis lokality ubytování

PolohaBuenos Aires – El Calafate – Puerto Iguazú – Buenos Aires

Program zájezdu

1.den

Praha – odlet Odlet z Prahy.

2.den

Buenos Aires – přílet (večeře) Přílet do Buenos Aires, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK, poté transfer do hotelu. Odpoledne Vás čeká panoramatická prohlídka jižní části města. Začnete na jevišti všech důležitých událostí v dějinách země od roku 1810 - na náměstí Plaza de Mayo s národní památkou Pyramid de Mayo. Cesta dále vede vládní čtvrtí až k bulváru Avenida 9 de Julio a do barevné přímořské čtvrti La Boca. Projdete kolem fotbalového stadionu La Bombonera do historické čtvrti San Telmo. Následuje prohlídka severní části Buenos Aires. Cesta začíná v zámožné čtvrti Recoleta s prohlídkou místního hřbitova, kde leží pochovány významné postavy argentinské historie. Zde se také nachází Kostel Matky Boží z Pilar. Dále se přesunete z Recolety do čtvrti Palermo, známé přepychovými vilami, muzei a parky. Zde prohlídka končí- návrat do vašeho hotelu, poté zážitková večeře v restauraci Esquina Carlos Gardel s představením tance tango. Nocleh v Buenos Aires.

3.den

Buenos Aires (snídaně) Snídaně a volný den v Buenos Aires. Individuální volno na objevování města. Nocleh v Buenos Aires.

4.den

Buenos Aires – El Calafate (snídaně) Transfer na letiště a odlet do El Calafate. Po příletu transfer do hotelu a ubytování. Odpoledne individuální volno na vlastní prohlídku.

5.den

El Calafate (snídaně) Po snídani vyrazíte do národního parku Los Glaciares, přírodní památky UNESCO, kde si můžete z blízka prohlédnout ledovec Perito Moreno. Cesta vede po upravovaných pěšinách a nabízí pohled na ledovcovou masu z unikátní perspektivy. Fakultativně možnost plavby lodí a obdivování vrcholu hor z jiného pohledu. Následuje individuální volno a odpoledne návrat do hotelu.

6.den

El Calafete – (snídaně) Snídaně v hotelu a individuální volno. Doporučujeme fakultativně plavbu lodí po jezeře Argentino s vyhlídkou na okolní ledovce a hory. Nocleh v El Calafete

7.den

El Calafete – Buenos Aires (snídaně) Snídaně v hotelu a individuální volno. Poté transfer na letiště a odlet do Buenos Aires. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

8.den

Buenos Aires - Puerto Iguazú (snídaně) Snídaně v hotelu a individuální volno. Poté transfer na letiště a odlet do Puerta Iguazú. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

9.den

Puerto Iguazú (snídaně) Snídaně a odjezd na prohlídku Národního parku Iguazú z argentinské strany vodopádů, které dnes patří mezi 7 přírodních divů světa. Projdete si všechny 3 části parku: Garganta del Diablo- odsud je nejlepší výhled na největší vodopád parku, Vyšší část a Nižší část (s možností seznámit se se zdejší divokou vegetací). Odpoledne návrat do hotelu a individuální volno. Nocleh v Puerto Iguazú. Fakultativně: možnost Velkého Dobrodružství. Výlet, který zahrnuje jízdu lodí až pod některé vodopády. Následuje trekking divokou džunglí. Nutné ohlásit předem.

10.den

Puerto Iguazú – Buenos Aires - odlet (snídaně) Po snídani cesta do Foz de Iguazú a prohlídka vodopádů z brazilské strany. Cesta k vyhlídkovému bodu vede přes jedinou pěšinu skrz džungli. Stezka nabízí několik panoramatických výhledů na vodopády. Poté návrat do Puerto Iguazú a odlet do Buenos Aires. Zde přestup na mezinárodní let do Evropy.

11.den

Praha - přílet Přílet do Prahy.     

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.