Patagonie – země na konci světa

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Argentina
Název ubytování Patagonie – země na konci světa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 95 059 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1NOVINKA ROKU 2019Výhody nabídky 2nejatraktivnější místa PatagonieVýhody nabídky 3navíc návštěva Buenos AiresProgram zájezdu1. den: Odlet z Prahy do Punta Arenas. (s přestupy) Při dobrých časových možnostech prohlídka Madridu.
2. den: Přílet  do Punta Arenas. Krátká prohlídka města. Za pozornost stojí vyhlídka Cerro Mirador La Cruz s pěkným výhledem na město či Magalhaesův průliv.
3.den: Snídaně v hotelu. V dopoledních hodinách plavba přes Magalhaesův průliv na ostrov Magdalena, kde budeme obdivovat největší kolonií tučňáků magallanských.  Návrat do Punta Arenas.  V odpoledních hodinách odjezd autokarem do Puerto Natales (250 km). Ubytování, nocleh.
 
4. den: Snídaně v hotelu. Výlet do národního parku Torres del Paine. Cestou návštěva jeskyně Milodon, kde byly objeveny zachovalé pozůstatky prehistorického býložravce, který žil před 12 000 lety. Odtud pokračujeme do národního parku, kterému dominují žulové pilíře 2800 m vysoké. Zde uvidíme mohutný vodopád Salto Grande mezi jezery Nordenskjöld a Pehoe.  Oběd a procházka k vyhlídce na ledovec Grey s jeho impozantními ledovými krami. Ubytování a nocleh.
5. den: Po snídani transfer do přístaviště a po řece Serrano plavba motorovým člunem s výhledy na velké ledové pole, pohoří Paine a ledovec Tyndall.  Dále trek k ledovci Serrano, kde nás čeká stylový „patagonský oběd“.  Návrat lodí do Puerto Natales. Nocleh.
6. den: Snídaně a přejezd do Argentiny (320 km), kde budeme obdivovat modře zbarvený ledovec Perito Moreno v národním parku Los Graciares. Vzrušující je pravidelné odlamování kusů ledovce. 60 metrů vysoké masy ledovce padají do vody a způsobují malé přílivové vlny. Obědový balíček.  Návrat do El Calafate. Individuální volno. Možnost návštěvy muzea Glaciarium, kde se můžete dozvědět více o ledovcích. Ubytování a nocleh.
7. den: Snídaně v hotelu. V odpoledních hodinách odlet z El Calafate do Buenos Aires. Ubytování,  nocleh.
8. den: Po snídani prohlídka prohlídka města během které jistě nevynecháme hlavní náměstí Plaza de Mayo s prezidenským palácem Casa Rosada, metropolitní operu Teátro Colon či nejstarší rezidenční čtvrt v Buenos Aires  - San Telmo, Recoleta s prosnulým hřbitovem, místem posledního odpočinku Evy Peron. Přístavní čtvrť La Boca láká návštěvníky přízračnými barevnými plechem potaženými domky, dříve čtvrť evropských přistěhovalců a nyní místních umělců.   V odpoledních hodinách odlet (s přestupy) do Prahy.
9. den: Ve večerních hodinách přílet do Prahy.Fakultativněpřípl. za jednolůžkový pokoj 12 990 KčCena zahrnuje• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků (s přestupy) • místní přelety a zpět včetně tax a příplatků • služby česky hovořícího průvodce • pozemní dopravu minibusem či autokarem • 6 noclehů v hotelech *** se snídaní dle programu • 3 obědy či obědové balíčky • vstupy do národních parků CENA NEZAHRNUJE: • spropitné (místní personál, průvodce, řidič) • vstupy mimo programInformaceMinimální počet pro realizaci zájezdu 12 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Informativní schůzka s průvodcem proběhne cca. 2 týdny před odletem.K rezervaci měsíc před odletem nutno dodat: datum narození, číslo pasu, platnost pasu(od/do), státní příslušnost, stát trvalého bydliště.     

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.