zamilovaní v Buenos Aires

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Argentina
Název ubytování zamilovaní v Buenos Aires
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 41 758 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel **** umístěný ve městě Buenos Aires.

Pokoje: komfortně zařízené, vybavené koupelnou s WC a TV.

Vybavení: recepce, bar, restaurace

Strava: 4 snídaně a 3 večeře

Místní kategorie: ****

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

ProgramBuenos Aires - hlavní město fotbalu, tanga a yerba maté - stylová zákoutí La Boca a San Telmo - lekce tance La Ventana - romantický Valentýn v Palermu - Colonia del Sacramento  

Den 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha nebo Ostrava - Varšava - Ostrava (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla v odletové hale na letišti F. Chopina ve Varšavě. Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Odlet do Buenos Aires přes jedno z evropských letišť. 

Den 2
Přílet do Buenos Aires, transfer do hotelu. První den pobytu doporučujeme procházku po Buenos Aires. Je to místo uchvácející úžasným klimatem a rozmanitostí, město mnoha kontrastů: velké budovy a malé barevné domy v chudinské čtvrti přistěhovalců - La Boca, úzké dlážděné ulice v umělecké čtvrti - San Telmo, město plné parků a zahrad ve čtvrti Palermo, město fotbalu, tanga a yerba maté. Uvidíme mimo jiné: historické náměstí - Plaza de Mayo se slavným Casa Rosada - prezidentským sídlem, El Cabildo - koloniální budovu městské rady a katedrálu. Multikulturní charakter města bude nejvíce znatelný na Avenida de Mayo s bohatou kolekcí architektonických objektů. Během procházky se zastavíme u slavné kavárny Café Tortoni, kde budeme mít čas ochutnat místní alfajores - křehké zákusky s kajmakem. Následně přejdeme nejširší ulicí na světě - Avenidou 9 de Julio a dojdeme k divadlu Colón. Volný čas na nákupy na jedné z hlavních nákupních ulic: Florida. Pro zájemce návštěva trhu ve čtvrti San Telmo. Večeře v hotelu, přenocování. 

Den 3
Snídaně v hotelu. Další prohlídka Buenos Aires. Tento den se vydáme na hřbitov, který je místem odpočinku slavné Evity Perón. Následně přejezd do čtvrti Palermo, která je plná zelených parků a půvabných zákoutí. Uvidíme nádherný růžový park Rosedal, kde na ploše cca 3 ha se nachází více než tisíc odrůd růžových keřů. Následně plavba lodí po kanálech řeky Tigre. Toto místo zvané latinskoamerickými Benátkami je ideálním způsobem, jak strávit odpoledne a uniknout od městského ruchu. Z paluby lodi budeme moci pozorovat život obyvatel ostrůvků v deltě řeky Tigre. Poté návrat. Večeře a přenocování v hotelu.

Den 4
Snídaně v hotelu. Volný den v Buenos Aires, pro zájemce možnost celodenního výletu trajektem do nejstaršího města v Uruguaji - Colonia del Sacramento (cena v závislosti na počtu zájemců cca 180-210 USD, včetně oběda), které je zapsáno na seznamu UNESCO. Úzké a klikaté uličky, okouzlující bary a restaurace a nádherný výhled na řeku sem přitahuje mnoho turistů. Začneme prohlídkou města, poté navštívíme historickou část Colonie, čtvrť Barrio Histórico. Zdejší městské hradby jsou spolu s vjezdovou bránou velmi dobře zachovalé. Poté se projdeme krásnými klikatými uličkami kolem portugalských a španělských budov až ke zrenovovanému majáku a jachtařskému přístavu. Přenocování v Buenos Aires.

Den 5
Snídaně v hotelu. Náš romantický den v Buenos Aires začneme v La Boca, ve čtvrti italských přistěhovalců postavené podél kanálu Riachuelo. Malé krásné domy v živých barvách zcela odlišují toto místo od zbývající části Buenos Aires. Procházka, volný čas na nákup suvenýrů. Přejezd do Puerto Madero, návštěva Mostu žen - Santiago Calatrava, který je známý mezi Argentinci díky setkáním  milenců. Mnoho z nich se sem chodí fotografovat, je zde také zvyk věšení vlastních zámků s iniciály. Následně doporučujeme odpočinkové odpoledne, možnost plně se připravit na romantický večer, protože večer zveme k tangu do La Ventana (ukázka spolu s výukou tance). Jsou nutné večerní šaty. Večeře.
 
Den 6
Po snídani vystěhování z hotelu. Volný čas na nákupy. Následně transfer na letiště a zpáteční let do Polska přes jedno z evropských letišť (přesný čas srazu určí průvodce Rainbow na místě).

Den 7
Přílet do Polska.

Upozornění k programu
Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno či obráceno.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou z Varšavy do Buenos Aires a zpět do Varšavy (přes jedno z evropských letišť), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, program (viz níže), ubytování v hotelech (viz níže), stravování dle programu (4 snídaně + 3 večeře), plavbu lodi po řece Tigre, tango show v La Ventana, služby průvodce, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).  

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, fakultativní výlety a jiné osobní výdaje. Orientační náklady na účast v programu - cca 150 USD/os. + cca 20 USD/os. na spropitné pro místní průvodce, řidiče a nosiče zavazadel.

Název zájezdu v polském jazyce: Zakochani w Buenos Aires
Kód zájezdu: ZBA   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.