Austrálie - Nový Zéland

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Austrálie
Název ubytování Austrálie - Nový Zéland
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 144 529 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1jeden z nejoblíbenějších zájezdů kombinující návštěvu hlavních atraktivit Austrálie s přírodními zázraky severu Nového ZélanduProgram zájezdu1. - 2. den: odlet z Prahy, na trase.
3. den: Přílet do Cairns, transfer do hotelu a odpočinek.
4. den: Celodenní výlet lodí na Velký bariérový útes, s délkou přes 2000 km největší korálový systém na světě, jediná stavba živých organismů viditelná z Měsíce. Možnost šnorchlování, oběd a půjčení brýlí s ploutvemi v ceně.
5. den: Cairns, odpočinek a relaxace v přímořském městě. Možnost fakult. výletu do NP Daintree a Cape Tribulation na pomezí deštných pralesů a oceánu vč. hodinové plavby po  Daintree River, prohlídka NP a oběd.
6. den: Transfer na letiště a přelet do Ayers Rock, ubytování. Odpoledne výlet k největšímu a nejslavnějšímu monolitu světa Ayers Rock zakončený pozorováním obrovité masy pískovce o výšce 348 m při západu slunce.
7. den: Brzy ráno pozorování měkkého světla vycházejícího slunce u 30 gigantických kamenných dómů Kata Tjuta (Mnoho hlav) nebo také Olgas s řadou unikátních rostlin a živočichů. Transfer na letiště a odlet do Sydney.
8. den: Celodenní pěší prohlídka města – mj. přístavní čtvrť Circular Quay s budovou Opery a mostem Harbour Bridge, nejstarší čtvrť města The Rocks, vyhlídková věž (vstup fakult.), Hyde Park, katedrála sv. Marie.
9. den: Výlet do rezervace Featherdale Wildlife Park s typickou faunou - klokan, koala, ježura, pštros emu či tasmánský čert. Zastávka u Olympijského stadionu. Odpoledne možnost návštěvy Opery, muzea výstavby Harbour Bridge v jednom z pilířů mostu, mořské akvárium… (vstupy fakult.). Část prohlídky města lodí (v ceně).
10. den: Transfer na letiště a přelet na Nový Zéland, ubytování, volno.
11. den: Auckland - prohlídka – mj. akvárium Kelly Tarlton’s Sealife s expozicí Antarktidy, kolonií tučňáků, Sky Tower…
12. den: Odjezd do centra termální činnosti Rotorua s mnoha působivými vřídly a gejzíry. Po cestě  Hobbiton, vesnička z Tolkienovy trilogie. Prohlídka natáčecích míst Pána prstenů zahrnuta.
13. den: Rotorua - prohlídka malebného městečka a termální oblasti Whakarewarewa. Možnost ind. návštěvy polynéských lázní.
14. den: Cestou k jezeru Taupo návštěva nejbarevnější termální oblasti Nového Zélandu Wai-O-Tapu. Dále kolem vodopádů Huka Falls a jezera Taupo k NP Tongariro.
15. den: Výlet do okolí aktivních sopek v NP Tongariro, možnost letu nad horou–činným vulkánem Mt. Ruapehu.  Přejezd do Wellingtonu.
16. den: Wellington - prohlídka města s vyhlídkou z hory Mt. Victoria. Možnost návštěvy Národního muzea s expozicí historie a přírody země.
17.- 18. den: Transfer na letiště a let do ČR. FakultativněPříplatek za jednolůžkový pokoj 28 900 KčCena zahrnujeLetenku Praha – Cairns / Wellington – Praha vč. tax a příplatků (s přestupy)
Letenku na místní přelety vč. tax a příplatků
14 noclehů v *** se snídaní
přepravu vozy či mikrobusy dle programu
služby českého průvodce
plavbu k Velkému bariérovému útesu / oběd a šnorchlovací výbava zahrnuta
odpolední výlet k Ayers Rock, ranní výlet k Olgas
vstup do Featherdale Wildlife Parku
plavbu v rámci prohlídky Sydney
vstup na vyhlídkovou věž v Aucklandu
vstup do antarktické polární expozice s kolonií tučňáků v Aucklandu
vstup do Hobbitonu
vstup do termální oblasti Wai-O-Tapu a WhakarewarewaInformaceMinimální počet účastníků k realizaci zájezdu je 16 osob. Počet dní na cestě závisí na letecké dopravě. Program na 14 nocí zůstává stejný.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.