Austrálie - Zlatý trojúhelník

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Austrálie
Název ubytování Austrálie - Zlatý trojúhelník
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 90 239 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1putování za ikonami australského zlatého trojúhelníku, úchvatný Velký bariérový útes, pulzující velkoměsto Sydney.Program zájezdu1. den ODLET Z PRAHY

2. den LET NA TRASE

3. den PŘÍLET DO CAIRNS

Přílet do Cairns, transfer do hotelu, ubytování. Prostor na odpočinek po dlouhém letu. Nocleh v Cairns či okolí.

4. den VELKÝ BARIÉROVÝ ÚTES

Snídaně. Celodenní výlet na Velký bariérový útes – jenž je s délkou přes 2000 km největším korálovým systémem na světě. Jde o jedinou stavbu živých organismů na Zemi, kterou lze spatřit i z Měsíce. K plavbě patří možnost šnorchlování, přičemž oběd a půjčení brýlí s ploutvemi je v ceně. Nocleh v Cairns či okolí.

5. den CAIRNS

Snídaně. Prostor pro odpočinek a relaxaci v přímořském městě. Zájemci však mohou podniknout celodenní výlet (fakultativně) do NP Daintree a Cape Tribulation, kde se mohutné katedrály deštných pralesů potkávají s oceánem. V ceně je přibližně hodinová plavba po řece Daintree River, prohlídka národního parku a oběd v místní restauraci. Nocleh v Cairns či okolí.

6. den CAIRNS – AYERS ROCK

Snídaně. Transfer na letiště a přelet do Ayers Rock, ubytování. Odpoledne výlet k největšímu a nejslavnějšímu monolitu světa Ayers Rock – jazykem původních obyvatel Uluru. Výlet zakončíme se slenicí sektu pozorováním obrovité masy pískovce o výšce 348 m v překotné symfonii měnících se barev zapadajícího slunce. Nocleh v Ayers Rock.

7. den KATA TJUTA (OLGAS) – SYDNEY

Brzy ráno zakusíme měkké světlo vycházejícího slunce u 30 gigantických kamenných dómů Kata Tjuta (Mnoho hlav) nebo také Olgas, které se nalézají cca 40 min. jízdy od Uluru. V okolí skalních masivů žijí unikátní rostliny a živočichové, kteří se dokonale přizpůsobili tvrdým podmínkám pouště. Transfer na letiště a odlet do Sydney. Ubytování, nocleh v Sydney.

8. den SYDNEY

Po snídani následuje celodenní pěší prohlídka města, při níž se podíváme do přístavní čtvrti Circular Quay se světoznámou budovou opery a monumentálním mostem Harbour Bridge. Navštívíme rovněž nejstarší čtvrť města The Rocks, vyhlídkovou věž (vstup fakult.), Hyde Park a katedrálu svaté Marie. Nocleh v Sydney.

9. den SYDNEY: FEATHERDALE PARK

Snídaně. Výlet do rezervace Featherdale Wildlife Park, kde se setkáte s ikonami australské zvířeny, jakými jsou klokan, koala, ježura, pštros emu či tasmánský čert. Na cestě zpět do Sydney zastávka u olympijského stadionu (LOH 2000). Odpoledne pak můžeme navštívit Opera House, muzeum výstavby Harbour Bridge, které se ukrývá v jednom z pilířů mostu, mořské akvárium a další zajímavostí Sydney (vstupy fakult.). Část prohlídky města podnikneme lodí (v ceně). Nocleh v Sydney.

10. den ODLET DO PRAHY

Transfer na letiště, odlet do Prahy.

11. den PŘÍLET DO PRAHY


MOŽNOST PRODLOUŽENÍ

CAIRNS – odpočinek na australské riviéře
FIDŽI – pobyt na ostrovech snů o jižních mořích
COOKOVY OSTROVY – návštěva tropického rájeCena zahrnujeleteckou přepravu a letištní poplatky 7x nocleh kategorie 3* se snídaní
dopravu autobusem, minibusem či vozem
služby českého průvodce
plavba k Velkému bariérovému útesu / oběd a šnorchlovací výbava zahrnuta odpolední výlet k Ayers Rock,
ranní výlet k Olgas vstup do Featherdale Wildlife Parku, kde uvidíte všechna typická australská zvířata plavba v rámci prohlídky SydneyCena nezahrnuje: fakultativní vstupy a výletyspropitné a stravování vyjma snídanívízum do Austrálie (zajistí CK za 500,- Kč)InformaceMinimální počet pro realizaci zájezdu je 12 osob.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.