Sea Breeze Beach House

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Barbados
Název ubytování Sea Breeze Beach House
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 69 559 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1all inclusive hotelVýhody nabídky 2pro rodiny s dětmiVýhody nabídky 3dvě plážeVýhody nabídky 415 minut pěšky od vesnice OistinsStřediskoOistinsPolohaSea Breeze Beach se nachází v dosahu patnáctiminutové procházky od vesnice Oistins, cesta do hlavního města Bridge Townu trvá dvacet minut jízdy. Jižní pobřeží Barbadosu oplývá mnoha zajímavými turistickými cíly, jako jsou například unikátní mangovníkové mokřady Graeme Hall Nature Sanctuary, největší rybářská komunita v Oistins nebo bar Bert's vyhlášený nočním životem.PlážHotel lemují hned dvě pláže, přes které je nádherný výhled na oceán a zátokuVybaveníPohodlné koupání ve slané vodě zajišťují dva bazény, případně můžete pohovět v některé ze tří jacuzzi. Rodiče jistě přivítají možnost občas umístit děti do rukou zkušeného personálu dětského klubu, kde poznají nové kamarády. Kondička se dá udržovat v posilovně, případně při různých vodních sportech. Nebudete tu postrádat ani připojení k internetu, WiFi pokrývá resort z 80%.UbytováníVybrat si můžete z několika kategorií pokojů a apartmánů rozdělených podle velikosti a umístění. K základnímu vybavení patří stropní větrák, fén, rádio s budíkem, žehlička, lednička, kávovar, televize se satelitním příjmem. Příjemné chvíle prožijete na balkoně s výhledem do zahrady nebo na oceán.
Standard Room - manželská postel a rozkládací lůžko, kapacita max. pro dva dospělé s dítětem
Pool / Garden View - s výhledem do zahrady nebo na bazén, kapacita max. pro dvě děti a dva dospělé
Family Standard Room - kapacita max. pro tři dospělé nebo dvě děti a dva dospělé
Ocean View - výhled z balkonu na pláž a oceán, kapacita max. pro tři dospělé nebo dvě děti a dva dospělé
Deluxe Ocean View - výhled z balkonu na pláž a oceán,nadstandardně zařízené, ideální pro páry na líbánkách
Two Bedroom Apartment - dvě ložnice, oddělená obývací část, výhled na bazén a oceánStravaMermaid - hlavní restaurace, snídaně, obědy (formou bufetu), večeře (a la carte)
Prezzo Beach Bar - neformální plážová restaurace, italská kuchyně - pizza, sendviče, ryby, saláty
Azul - pro slavnostnější chvíle, pouze večeře, mezinárodní a karibská kuchyněSport a zábavaVyzkoušejte plachtění, kajaky, surfování nebo šnorchlování. Motorové vodní sporty sice nemá hotel v nabídce, ale nedaleko je možnost vodního lyžování. V hotelu je také plně vybavená posilovna, malé SPA, basketbalové hřiště, volejbal, stolní tenis nebo badminton.Cena zahrnuje* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků* Transfery v destinaci* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu* Pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.