The Crane Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Barbados
Název ubytování The Crane Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 45 619 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1první hotel, který byl na Barbadosu postavenVýhody nabídky 2u jedné z 10 nejkrásnějších pláží světaVýhody nabídky 3lokace na útesu s překrásným výhledemVýhody nabídky 4historická atmosféraStřediskoSt. PhilipPolohaLuxusní resort The Crane leží na jihovýchodním pobřeží Barbadosu, na mořském útesu nad půvabnou pláží, k níž se dostanete výtahem.
Půl hodiny od hotelu se nachází hlavní město Bridgetown. Stotisícová metropole je častým cílem turistů z celého světa nejen kvůli příjemnému, teplému klimatu, ale i památkám, jejichž historie sahá až roku 1628, kdy byl Bridgetown založen. PlážLeží na stejnojmenné pláži, kterou televizní dokumentární série Lifestyles of the Rich and Famous zařadila mezi deset nejkrásnějších pláží světa.VybaveníHistorický ráz hotelu starého přes sto let neporušila ani rekonstrukce, která jej zařídila všemi moderními vymoženostmi, které zajišťují větší pohodlí, ale neubírají nic z původní atmosféry. Lokace na útesu dává nádherný výhled i pocit výlučnosti. Hotel evokující hrad s věží a něžnými balustrádami s jedinečným okolím tvořenm zahradou protkanou seskupením bazénů ve tvarech lagun, nad nimiž se klenou historizující můstky. Klientům je k dispozici recepce, půjčovna aut, parkování, obchody, směnárna, konferenční místnosti, internet.UbytováníHotel The Crane nabízí velmi různorodé ubytování, můžete bydlet v hlavní historické budově, v rezidenčních apartmánech nebo ve vilách. Základní vybavení všech pokojů a suit tvoří klimatizace, televizor, DVD přehrávač, internet, jacuzzi, fén, telefon, žehlička, trezor.
Private Residences
Rozlehlé přízemní suity nabízejí několik kategorií: Junior Suite, One Bedroom, Two Bedroom, Three Bedroom.
The Crane's Private Residences nabízejí příjemnou kombinaci majestátnosti 19. století s pohodlím století jednadvacátého. Jsou situovány v přízemí, rezidence se dvěma ložnicemi mají navíc soukromý bazén.
Historic Hotel
Historická budova hotelu nabízí osmnáct pokojů v kategoriích: Hotel Rooms, One Bedroom Suites, Two Bedroom Suites. Pokoje jsou zařízeny starobylým stylovým nábytkem, mahagonovou postelí s nebesy a mají výhled na oceán.
Villas
Villy jsou rozmístěny na rozlehlých hotelových  pozemcích resortu The Crane. Nabízejí ubytování o velikosti 270 -370 m2 a podle rozlohy mají jednu až tři ložnice, dále velký obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, několik koupelen s jacuzzi. Disponují velkým balkonem a některé dokonce střešní terasu pro slunění nebo grilování v dokonalém soukromí.StravaHotel nabízí ubytování se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí.Sport a zábavaHotel nabízí krásné pláže, ideální ke koupání a vodním sportům, soustavu bazénů, kvalitně vybavené fitness centrum, tenisové kurty. Hotelové lázně poskytují mnoho relaxačních i zkrášlovacích kůr za použití boikosmetiky včetně masáží, manikůry, pedikůry, péči o celé tělo či obličej.Cena zahrnuje* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků* Transfery v destinaci* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.