Silvestr v Belgii: Brusel a Bruggy s ohňostrojem

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Belgie, Brusel, Antverpy
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 2 899 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

V Bruggách na vás historie dýchá z každého koutu. Projděte se krásnými starobylými uličkami a po klidných nábřežích, nechte se inspirovat jako mnoho umělců před vámi a užijte si Silvestr v romantickém středověkém duchu. 

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den, Brusel

V ranních hodinách přijedete do Bruselu. Podíváte se do katedrály sv. Michaela a katedrály sv. Guduly, které patří k nejkrásnějším památkám této metropole. Projdete se i po náměstí Grande Place s měšťanskými domy ze 17. století, které je považováno za jedno z nejpůvabnějších náměstí v Evropě. Nejen díky tomu je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Starým městem dojdete až k nejznámější bruselské sošce Manneken Pis (česky známé jako Čůrající chlapeček), jehož osm set oblečků je uloženo v městském muzeu. Samozřejmostí je i navštěva vánočních trhů, kde můžete dosyta nasávat vánoční atmosféru.  Ve večerních hodinách odjezd na ubytování 

3. den, Silvestr v Bruggách

Po snídani odjedete do Brugg. S průvodcem se vydáte na prodlídku města a během ní projdete starobylými uličkami a historickým centrem, které je zapsané na seznamu UNESCO. Cestou minete různé umělecké galerie, kterých je město plné, za podívání stojí i krásný poklidný park Minnewater, nebo množství malebných kanálů. A samozřejmě vás čekají silvestrovské oslavy, kterým historický nádech města dodá jedinečnou atmosféru.  Po půlnoci odjezd zpět do ČR.

4. den, Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách návrat zpět do ČR.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.