Z Paříže za nejkrásnějšími místy Beneluxu

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Belgie
Název ubytování Z Paříže za nejkrásnějšími místy Beneluxu
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 18 909 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1atraktivní program za skvělou cenuVýhody nabídky 2projížďka po grachtech v Amsterdamu v ceněVýhody nabídky 33 země v jednom zájezduProgram zájezdu1. den: Odlet z Prahy do Paříže, transfer z letiště, okružní jízda – Elysejská pole, Vítězný oblouk, Trocadéro, Eiffelova věž, náměstí Svornosti, Louvre, Notre Dame...podvečerní prohlídka Montmartru včetně Sacré Coeur, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
2. den: Po snídani odjezd do centra města, volno k individuálním prohlídkám, v odpoledních hodinách odjezd z Paříže. Remeš – zastávka k prohlídce pozoruhodné katedrály Notre Dame, místa korunovace francouzských králů, Verdun - návštěva městečka s hradbami, padacími mosty a bránami spíše připomínající pevnost, s nedalekým památníkem velké bitvy 1. sv. války. odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
3. den: Po snídani odjezd do Luxembourgu, prohlídka hlavního města velkovévodství - historické centrum a opevnění (kulturní dědictví UNESCO), Horní město, Staré město s katedrálou Panny Marie a náhrobkem Jana Lucemburského. Radnice, velkovévodský palác… Přejezd k zámku „karlštejnského typu“ Vianden - kouzelná památka se základy položenými již v 11. století s bohatými sbírkami zbraní, nábytku a gobelínů. Přejezd Ardenami do Belgie. Brusel - prohlídka hlavního města Belgie – Atomium, Evropský parlament, historické jádro Bruselu… Grand Place pozoruhodný soubor veřejných a soukromých budov převážně z konce 17. století - radnice, burza…, Horní město s Královským palácem, jedinečným náměstím Petit Sablon. Odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
4. den: Po snídani odjezd do Gentu – zastávka ve městě na soutoku řek Šeldy a Leie s nádherně zachovaným historickým centrem, Katedrála sv. Bava s proslulým Gentským oltářem a Rubensovým Povoláním sv. Bava, radnice, věž Belfort, hrad Gravensteen, nádherná nábřeží Graslei a Korenlei ... Bruggy – hlavní město provincie a turistický klenot Belgie, „belgické Benátky“ vynikající ukázka středověkého historického osídlení s krásným historickým jádrem propleteným kanály řeky Dijver, Markt (náměstí ze 13. stol. vymezené desítkami štítových domů), skvostná zvonice Belfort, Basilika svaté Krve s vzácnou relikvií, náměstí Burg s nádhernou pískovcovou radnicí, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
5. den: Po snídani odjezd do Antverp – přístavní město na řece Gildě, unikátní katedrála se 123 m vysokou věží a s Rubensovými obrazy, bývalý Královský palác, náměstí Grote Markt s honosnou radnicí, pozoruhodnými řemeslnickými a kupeckými domy a Brabovou fontánou.Návštěva Delftu - města proslaveného mj. modrobílou fajánsí, Zaanse Schans - turistické srdce kraje Zaan. Skanzen s typickými zaanskými domy a větrnými mlýny, možnost návštěvy výrobny sýrů, dřeváků, ubytování, fakultativně večeře.
6. den: Po snídani celodenní prohlídka Amsterdamu - okružní jízda, projížďka po grachtech, pěší prohlídka centra města – Královský palác, Národní památník, Stará a Nová katedrála, čtvrť červených luceren ... Volno k individuálním prohlídkám i odpočinku, v podvečerních hodinách transfer na letiště, odlet do Prahy, přílet do Prahy ve večerních hodinách.Cena zahrnuje- leteckou přepravu Praha-Paříž, Amsterdam-Praha včetně tax a příplatků - 5 noclehů v hotelech *** s kontinentální snídaní - dopravu autokarem po trase zájezdu - průvodce - projížďku po grachtech v Amsterdamu - pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.InformaceFakultativní služby: - příplatek na jednolůžkový pokoj 4.990,- Kč - 5 večeří 3.490,- Kč Informace: Změna programu dle aktuální situace vyhrazena.Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob. Cena nezahrnuje: - vstupy do památkových objektů.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.