Viktoriiny vodopády a NP Chobe

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Botswana, Zimbabwe
Typ ubytování Ubytování hotelového typu
Druh zájezdu Aktivní
Cena za osobu celkem za 34 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tento zájezd nás zavede do Botswany a Zimbabwe. NP Chobe je znám díky jedné z nevětších koncentrací zvěře v Africe vůbec a skýtá jedinečnou příležitost k pozorování velké pětky - lev, nosorožec, slon, levhart a buvol. Zvláště typická jsou obrovská stáda slonů, buvolů a smečky lvů. Vychutnáme si klasickou game drive i safari formou plavby na lodi po řece Chobe s jejími věrnými obyvateli, hrochy a krokodýli. Viktoriiny vodopády neboli Mosi-oa-tunya, "Kouř, který hřmí" jsou největší vodopády na světě (šířka 1700 m, výška 108 m) a my budeme mít tak akorát čas si je dobře prohlédnout a třeba i vyzkoušet nějakou z mnoha nabízených adrenalinových aktivit.Zájezd je možno výhodně spojit s navazujícím zájezdem To nejlepší z Jihoafrické republiky.Upozornění:Na tento zájezd nelze uplatnit slevy ze systému CK Adventura!V ceně nezahrnuto:KAZA univisa – 50 USD (platí se při vstupu) .Průvodce:Tento zájezd je pouze s anglicky mluvícím průvodcem v NP Chobe a při fakultativních aktivitách. Český průvodce na vyžádání.Velikost skupiny:2 – 18Poznámka:Zájezd jde předsadit i před jiné termíny JARu či samostatně již od jedné osoby. V případě samostatného zájezdu je potřeba připočítata letenku z ČR a zpět.Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Popis stravování

snídaně

Program zájezdu

1. den

Letecky Johannesburg - Viktoriiny vodopády: v podvečer plavba lodí po Zambezi s výhledem na západ slunce.

2. - 3. den

Viktoriiny vodopády - jedny z největších vodopádů na světě; prohlídka vodopádů a okolí; velký výběr fakultativních programů: let vrtulníkem nad vodopády, procházka se lvem, vyjížďka na slonu, bungee, rafting; fakultativně boma večeře, tradiční africké jídlo za zvuku rytmů domorodých tanečníků a djembe bubeníků.

4. den

NP Chobe - safari v nejrozmanitější rezervaci v Botswaně zaručující prvotřídní podívanou (včetně lodního safari): množství slonů, buvolů, dobré předpoklady vidět smečku lvů, hroši, krokodýli v řece, velké množství ptáků (ideální lokalita na tzv. "bird watching").

5. den

Letecky do Johannesburgu a zpět do Prahy nebo pokračování navazujícím zájezdem.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.