Coliseum Beach Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie
Název ubytování Coliseum Beach Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 33 751 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Coliseum Beach Resort se nachází v Beberibe, na známé pláži Praia das Fontes. Barevný písek a útesy v různých odstínech vytvářejí neobvyklé místo k odpočinku. Letiště Fortaleza je vzdáleno cca 85 km.

Pláž
Hotel Coliseum Beach Resort  se nachází na dlouhé písesčité pláži Praia das Fontes, která je známá svými barevnými skalními útvary. Nejznámější z nich je jaskyně Matky D`Água, pár minut chůze od hotelu. Nedaleko je také pláž Morro Branco se slavnými labyrinty tvořenými oranžovými útesy.

Vybavení
24 hodinová recepce, restaurace s výhledem na moře, venkovní bazén 70m x 20m a 1,2m hluboký, dětský bazén (vnitřní), parkoviště, prádelna (za poplatek). Pro rodiče malých dětí je k dispozici místnost se sporákem, mikrovlnnou troubou a přístupem k vodě pro přípravu jídla pro dítě.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení ke kávě (16:00 - 18:00). Nealkoholické nápoje (voda, nápoje, nealkoholické koktejly) a místní alkohol (pivo, vybrané koktejly, caipirinha, caipirosca, místní whisky). Občerstvení je k dispozici ve snack baru mezi 11:00 a 19:00. Dovážený alkohol je k dispozici za příplatek.

Sport a zábava
K dispozici dětské hřiště, herna (stolní tenis, kulečník, šachy), malou tělocvičnu, sauna, multifunkční hřiště, dětský klub, mini farma (otevřeno 6 dní v týdnu).

Internet
V lobby je dostupné Wi-Fi zdarma.

Místní kategorie
V Brazílii neexistuje oficiální kategorizace hotelů.

Webové stránky
coliseumhotel.com.br

Náš názor
Vynikající, rozsáhlý resort s fantastickou polohou přímo na pláži a poblíž Morro Branco. Všudypřítomné houpací sítě doplňují vaši bezstarostnou dovolenou. Užijte si pohodlnou dovolenou v houpací síti.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

ProgramDen 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem do Fortalezy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze. Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Fortalezy (s technickým mezipřistáním na Kanárských ostrovech), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky hovořícího delegáta v Brazílii, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Brazylia - wczasy w FortalezieVízaCestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.