Crocobeach Hotel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie
Ubytování Crocobeach Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 26 842 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Crocobeach Hotel se nachází v jednom z hlavních brazilských turistických letovisek - Fortaleza, v jeho přímořské čtvrti (do centra cca 10 km). V bezprostřední blízkosti se nachází mnoho obchodů a restaurací známých jako barracas, kde můžete ochutnat místní speciality. Město se nachází v regionu Ceara, známé pro své slunečné počasí, krásné pláže a jedinečné místní řemesla. Cesta na letiště cca 20 km.

Pláž
Hotel Crocobeach Hotel se nachází cca 200 m od krásné, písečné, 5 km dlouhé pláže Praia de Futuro.

Vybavení
Recepce, lobby, 2 výtahy, hlavní restaurace (místní i mezinárodní kuchyně), bar, venkovní bazén s lehátky (zdarma), bankomat, úschovna zavazadel. Nedílnou součástí hotelu je CrocoBeach Complex, který se nachází přímo na pláži (cca 200 m od hotelu). Vstup do areálu je zdarma (lehátka, svěží palmová zahrada, dětský aquapark AquaCroco). Za poplatek: bary a restaurace, salonek Corona (relaxační a wellness centrum pouze pro dospělé), obchod s potravinami.

Strava
Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci.

Sport a zábava
Hotel Crocobeach Hotel nabízí bohatý program denních a večerních animací pro děti i dospělé v komplexu CrocoBeach (hry, zábava, kulturní akce, show, živá hudba). Kromě toho: dětské hřiště, posilovna v hlavní budově s krásným výhledem na moře.

Internet
Wi-Fi zdarma v pokojích a veřejných prostorách v hlavní budově hotelu.

Místní kategorie:
V Brazílii neexistuje oficiální kategorizace hotelů.

Webové stránky
www.crocobeach.com.br

Náš názor
Obzvláště pozoruhodná je plážová část hotelu s bazénovým komplexem a mini aquaparkem. Perfektně zorganizované rekreační místo na pláži, zastíněné zahradou s palmami, nabízí skvělé příležitosti k opalování i relaxaci ve vodě. Autentické hodnocení hostů ukazuje, že se jedná o vysoce kvalitní hotel. Vřele doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem do Fortalezy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze. Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Fortalezy (s technickým mezipřistáním na Kanárských ostrovech), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky hovořícího delegáta v Brazílii, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Brazylia - wczasy w FortalezieVízaCestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.