Golfinho Cumbuco

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie, Fortaleza
Název ubytování Golfinho Cumbuco
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 26 081 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Komorní hotel Golfinho Cumbuco je postavený v typickém brazilskem stylu. Nachází se v jedné z nejznámějších turistických destinací v Brazílii - Cumbuco. Z hotelu je krásný výhled na Atlantický oceán a široké pláže jsou ideální pro dlouhé procházky. V centru města, které je vdzálené cca 2 km, naleznete místní obchody, restaurace, kavárny a bary, ze kterých zní rytmus brazilské hudby. Mezinárodní letiště Fortaleza je vzdálené cca 32 km. Hotel prošel začátkem roku 2020 rekonstrukcí (pokoje a restaurace).

Pláž
Přímo u hotelu Golfinho Cumbuco je široká písčitá pláž Cumbuco s pozvolným vstupem do oceánu.

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, hlavní restaurace, bar u pláže, zastřešená terasa, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, venkovní jacuzzi, lehátka a slunečníky u bazénu a plážové osušky - zdarma, malé dětské hřiště, parkoviště. Za poplatek prádelna (09:00-17:00), obchůdek.

Strava
Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci.

Sport a zábava
Hotel Golfinho Cumbuco neorganizuje animační programy pro děti ani pro dospělé.V areálu je dostupná herna a wellness centrum (za poplatek). Region je však skutečným rájem pro ty, kteří mají rádi aktivní odpočinek - vodní sporty (včetně surfování, kite surfing, windsurfing), jsou k dispozici za poplatek.

Internet
Wi-Fi připojení dostupné v areálu hotelu - zdarma.

Webové stránky
www.hotelgolfinho.com.br

Náš názor
Největší výhodou hotelu Golfinho Cumbuco je jeho poloha u krásné bílé pláže. Každý pokoj má terasu s přímým vstupem na trávník, který obklopuje bazén. Z terasy na pláž jsou to doslova jen dva kroky. Doporučujeme!

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem do Fortalezy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze. Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Fortalezy (s technickým mezipřistáním na Kanárských ostrovech), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky hovořícího delegáta v Brazílii, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Brazylia - wczasy w FortalezieVízaCestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie. Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.