Kariri Beach Cumbuco

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie, Fortaleza
Název ubytování Kariri Beach Cumbuco
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 26 966 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Kariri Beach se nachází v Cumbuco, na slunečném pobřeží regionu Ceará. Hotel leží cca 200 m od centra města. V okolí hlavního náměstí se nachází malé rušné centrum vesnice s rybím trhem, tropickými palmami a několika restauracemi na pláži (barracas). Cumbuco má také vynikající podmínky pro kitesurfing a windsurfing - mírné teploty vzduchu a oceánu a silné a stálé jihovýchodní větry od července do ledna. Cumbuco je ideálním místem pro začátečníky a pokročilé nadšence kitesurfingu. Hotel je vzdálen cca 35 km od letiště Fortaleza. Transfer z letiště trvá asi hodinu.

Pláž
V bezprostřední blízkosti hotelu Kariri Beach se nachází dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře.

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace "Aldeia Terra Brasilis", bar, sluneční terasa v palmové zahradě, komplex propojených bazénů s lávkou, zahradní nábytek a lehátky u bazénu.

Strava
Snídaně formou bufetu (čerstvé ovoce, čerstvě upečený chléb a pečivo).

Sport a zábava
Hotel Kariri Beach neorganizuje animační program. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Internet
Wi-Fi v celém areálu - zdarma.

Místní kategorie
V Brazílii není oficální kategorizace hotelů.

Webové stránky
www.kariribeachhotel.com.br

Náš názor
Celá infrastruktura hotelu Kariri Beach leží u krásné bílé pláže s vysokými palmami. Úchvatné západy slunce a výhled na moře z bazénu učiní Vaši dovolenou nezapomenutelnou!

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem do Fortalezy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze. Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Fortalezy (s technickým mezipřistáním na Kanárských ostrovech), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky hovořícího delegáta v Brazílii, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Brazylia - wczasy w FortalezieVízaCestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.