Laguna Blu Hotel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie
Ubytování Laguna Blu Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 23 131 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Laguna Blu Hotel se nachází v Aquirazu, cca 30 km od Fortaleza. Město je známé pro Beach Park, největší vodní park v Brazílii, cca 10 km daleko. Transfer z letiště trvá cca 1 hodinu.

Pláž
Laguna Blu Hotel se nachází 500 m od dlouhé písečné pláže Prainha, která leží u ústí řeky Catu (přes ulici). Na pláž jezdí bezplatný hotelový autobus. Pláž nabízí vynikající podmínky pro vodní sporty, např. surfování. Prainha má bohatou turistickou infrastrukturu - hotely, taverny, letní domy, restaurace a bary.

Vybavení
24h recepce, restaurace, venkovní bazén se samostatnou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu, bar, úschovna zavazadel.

Strava
Snídaně formou bufetu. Možnost příplatku do All Inclusive Light.
All Inclusive Light: Snídaně (7:00–10:00), obědy (12:30–14:30) a večeře (19:00–21:30) formou bufetu. Káva a občerstvení 16:30 - 17:30. Nápoje podávané s jídlem (voda, slazené nápoje, místní pivo, 2 sklenky vína na osobu). Každý zákazník obdrží během dne také poukaz na 4 nápoje, na výběr: voda, nápoje, džusy, místní pivo, víno, whisky, vodka, rum, brandy, gin, cachaca, caipirinha, caiproska.

Sport a zábava
Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Internet
Wi-Fi internet k dispozici v celém hotelu.

Místní kategorie
V Brazílii neexistuje oficiální kategorizace hotelů.

Náš názor
Stojí za povšimnutí, že Laguna Blu Hotel nabízí stravovací služby v několika verzích (můžete si zakoupit all inclusive balíček). Nabídka se vyplatí ze dvou důvodů: blízkost Aquaparku Guinness a velmi atraktivní cena. Vřele doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem do Fortalezy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze. Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Fortalezy (s technickým mezipřistáním na Kanárských ostrovech), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky hovořícího delegáta v Brazílii, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Brazylia - wczasy w FortalezieVízaCestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie. Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.