Milos Beach Hotel

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie
Ubytování Milos Beach Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 32 152 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Milos Beach Hotel se nachází v Aquirazu, cca 30 km od Fortaleza. Toto město je známé největším vodním parkem v Brazílii, Beach Park, vzdáleným cca 1 km (procházka po pláži), transfer z letiště trvá cca 1 hodinu.

Pláž
Milos Beach Hotel se nachází přímo na dlouhé písečné pláži v Porto das Dunas. Pláž nabízí vynikající podmínky pro vodní sporty, např. surfování.

Vybavení
Recepce 24h, restaurace, venkovní bazén, bar, obchod se suvenýry.

Strava
All Inclusive Light: Snídaně (7:00–10:00), obědy (12:30–14:30) a večeře (19:00–21:30) formou bufetu. Káva a občerstvení 16:30 -17:30. Nápoje podávané s jídlem (voda, slazené nápoje, místní pivo, 2 sklenky vína na osobu). Každý klient obdrží také poukaz na 4 nápoje během dne, na výběr: voda, nápoje, džusy, místní pivo, víno, whisky, vodka, rum, brandy, gin, cachaca, caipirinha, caiproska.

Sport a zábava
Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Internet
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
V Brazílii neexistuje oficiální kategorizace hotelů.

Webová stránka
www.miloshotel.com.br

Náš názor
Útulný komorní hotel se nachází přímo na pláži. Pro dobrodružné klienty doporučujeme obří vodní park, který se nachází nedaleko. Zveme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

ProgramDen 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem do Fortalezy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze. Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Fortalezy (s technickým mezipřistáním na Kanárských ostrovech), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky hovořícího delegáta v Brazílii, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Brazylia - wczasy w FortalezieVízaCestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.