Nepoznaná krása severní Brazílie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 57 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Sever Brazílie s koloniální architekturou a relaxem na nádherných plážích lemovaných kokosovými palmami.

Program zájezdu

1. den - PRAHA – SAO PAULO

Odlet z Prahy. Přílet do Sao Paula, transfer na hotel, nocleh.

2. den - SAO PAULO

Prohlídka nejzajímavějších památek Sao Paula. Projdete se největší zelenou oázou města – parkem Ibirapuera, pokračovat budete kolem budovy kongresu až k slavné Avenidě Paulista. Náměstí Vale do Anhangabaú, budova divadla, radnice, nádherný klášter Svatého Benedikta a katedrála Sé. Pulsující velkoměsto můžete shlédnout z vrcholu budovy Altino Arantes, která je známá také jako Banespa Tower. Na konci procházky nahlédnete do čtvrti Liberdade, kde kromě Muzea Punancoteca a Muzea Holly Art je i úžasný architektonický skvost – budova městského tržiště, kde Vám usměvaví prodavači budou nabízet čerstvé ovoce, kde můžete rovnou ochutnat pro nás neznámé druhy. Vzduch je prosycen vůní nepřeberného množství koření a jistě Vás potěší šálek výtečné brazilské kávy. Nocleh v Sao Paulu.

3. den - RECIFE

Přelet ze Sao Paulo do Recife. Transfer do hotelu, volné odpoledne, nocleh v Recife.

4. den - RECIFE

Celodenní prohlídka Recife a Olindy, kdy navštívíte nejznámější a nejpůvabnější zákoutí těchto měst. V Recife to budou především krásné pláže (např. Boa Viage) s přírodními bazénky, které jsou tvořeny korálovou bariérou. Projdete se středem města s koloniální čtvrtí, kostely a sítí řek a mostů, mnozí proto nazývají toto město „Benátky Brazílie“. Dále navštívíte město Olinda, kde se odehrávají karnevaly a obrovské papírové postavy, které se pro tuto příležitost vyrábějí, jsou proslavené. Návrat do Recife, nocleh.

5. den - RECIFE - ITAMARACÁ - IGARASSU

Celodenní výlet na ostrov Itamaracá a do města Igarassu. Itamaracá se nachází zhruba 50 kilometrů od Recife. Cestou se zastavíte v historickém městě Igarassu, kde navštívíte kostel svatého Kosmy a Damiána a františkánský klášter Saint Antonie, kde jsou k vidění zachovalé malby z XVII. století. Na ostrově Itamaracá se krátce zastavíte v Engenho São João, kde byl první parní cukrovar v Brazílii. Navštívíte také centrum Manatee, kde si v obrovských akváriích můžete prohlédnout kapustňáky. Návrat do Recife, nocleh.

6. den - RECIFE – PORTO DE GALINHAS

Transfer do Porto de Galinhas. Celodenní výlet po nejkrásnějších a nejslavnějších plážích. Celá oblast jižně od Recife je proslulá kilometry dlouhými plážemi lemovanými z jedné strany průzračnou vodou oceánu s korálovou bariérou a z druhé strany nekonečnými lesy kokosových palem. Nocleh v Porto de Galinhas.

7. den - PORTO DE GALINHAS

Volný den. Nocleh v Porto de Galinhas.

8. den - PORTO DE GALINHAS - RECIFE

Dle času odletu transfer na letiště a odlet do Prahy.

9. den - PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do Prahy.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.