Parque das Fontes

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie, Fortaleza
Název ubytování Parque das Fontes
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 32 278 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Parque das Fontes je jedním z největších turistických komplexů v regionu Ceará. Objekt se nachází na několika hektarech, uprostřed pěkně udržované zeleně. Hotel se nachází v Beberibe, v Praia das Fontes - největší a nejkrásnější letovisko na východním pobřeží Ceará. Obec nabízí pohodlný odpočinek s příjemným podnebím. Ve vzdálenosti cca 9 km od hotelu je jedna z největších atrakcí regionu - bludiště tvořené útesy různých velikostí a barev (Morro Branco). Letiště Fortaleza je odtud vzdáleno cca 85 km.

Pláž
Hotel Parque das Fontes se nachází na dlouhé písečné pláži. Praia das Fontes je známá svými přírodními prameny i jeskyněmi tvořenými nádhernými útesy z barevných písků. Nejznámější je Jeskyně Matky D`Água, pár minut chůze od hotelu.

Vybavení
24 hodinová recepce, úschovna zavazadel, 3 venkovní bazény (včetně jednoho s „pirátským ostrovem“ uprostřed a tobogánem, v úterý uzavřen), dětský bazén, restaurace, 2 bary, obchod se suvenýry. Pro rodiče malých dětí je k dispozici místnost se sporákem, mikrovlnnou troubou a přístupem k vodě pro přípravu jídla pro dítě. Na terénu hotelu se nachází malé jezero.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení a káva (16:00 - 18:00). Nealkoholické nápoje (voda, nápoje, nealkoholické koktejly) a místní alkoholy (pivo, caipirinha, caipirosca, místní whisky). Občerstvení je k dispozici ve snack baru 10:00 - 21:00 a ve vodním parku 10:00 - 16:00. Dovážený alkohol je k dispozici za příplatek.

Sport a zábava
Velký bazén nepravidelného tvaru s pirátským ostrovem a skluzavkou otevřenou 6 dní v týdnu (kromě úterý) od 9:00 do 16:00. Tenisový kurt, herna (kulečník, stolní tenis, stolní fotbal), minigolf, dětský klub , dětské hřiště, mini-zoo.

Internet
Internet zdarma ve vstupní hale.

Místní kategorie
V Brazílii neexistuje oficiální kategorizace hotelů.

Webové stránky
hotelparquedasfontes.com.br

Náš názor
Hotel s fantastickou polohou přímo na pláži má prostory k relaxaci, rozsáhlý komplex bazénů se skluzavkami a pestrý dětský koutek. Celek je doplněn výhodným all inclusive a velmi dostupnou cenou. Tento hotel velmi doporučujeme.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

ProgramDen 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem do Fortalezy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze. Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Fortalezy (s technickým mezipřistáním na Kanárských ostrovech), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky hovořícího delegáta v Brazílii, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Brazylia - wczasy w FortalezieVízaCestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.