Pousada Surfing Jeri

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie, Jericoacoara
Název ubytování Pousada Surfing Jeri
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 28 315 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Pousada je typ penzionu, který se nachází blízko pláže a je obklopen pěknou zahradou. Surfing Jeri se nachází v srdci Národního Parku Jericoacoara. Nedaleko jsou místní obchody, restaurace a kavárny s brazilskou hudbou. Mezinárodní letiště Fortaleza je vzdálené cca 300 km. Transfer zahrnuje přejezd autobusem na hranice Národního Parku Jericoacoara a následně otevřenými džípy 4x4 (do max. 8 osob ve vozidle) po dunách a pláži patřící k Národnímu Parku.

Pláž
Široká písčitá pláž s bílým pískem a pozvolným vstupem do vody se nachází cca 200 m od penzionu Surfing Jeri.

Vybavení
Recepce, restaurace, menší venkovní bazén.

Strava:
Snídaně formou bufetu.

Sport a zábava
Hotel Surfing Jeri neorganizuje animační program pro děti a dospělé. Region je však skutečným rájem pro ty, kteří mají rádi aktivní trávení volného času - vodní sporty (včetně surfování, kitesurfingu, windsurfingu) jsou k dispozici za příplatek na pláži.

Internet
Wi-Fi připojení k Internetu.

Místní kategorie
V Brazílii není oficiální kategorizace hotelů.

Webové stránky
www.surfingjeri.com.br

Náš názor
Vřele doporučujeme pobyt v půvabném místě mezi dunami a lagunami, jakým je Jericoacoara. Úžasnou dovolenou v Jeri zaručí opalování v lagunách, překrásné západy slunce na dunách, skvělé nákupy v místních obchodech a zábava do rána v jedné z malých hospůdek stojících přímo v písku. Malé pousady s houpacími sítěmi na terase se navždy podepsali pod atmoféru tohoto místa.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha nebo Ostrava - Varšava - Ostrava (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Fortalezy charterovým letadlem (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Po snídani transfer do Jericoacoary. Nejdříve pojedeme cca 4 hodiny autobusem k hranicím národního parku Jericoacoara, potom cca 30 min otevřenými džípy 4x4 (max. 8 osob v jednom džípu) přes duny a pláž patřící k národnímu parku. Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze (cca 5 hod). Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.