Rio de Janeiro, pobyt v nejkrásnějším městě světa

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie, Jižní Amerika, Brazílie
Ubytování Hotel 3* Rio
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 43 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Program zájezdu

1. den:

Odpoledne odlet z Prahy (s jedním přestupem) do Brazílie.

2. den

Přílet do Rio de Janeira, přivítání česky mluvícím průvodcem, transfer do hotelu. Odpočinek, koupání na pláži Copacabana nebo Ipanema.

3. den:

Polodenní výlet s česky mluvícím průvodcem na Cukrovou homoli. Od krásné pláže Vermelha ve čtvrti Urca vyjedete lanovkou k mezistanici pod vrcholem, odkud se nabízí krásné výhledy nejen na město, ale i na vrchol homole. Po krátké zastávce pokračujete další částí lanovky na samotný vrchol s ještě úžasnějšími výhledy známými z pohlednic a fotografií z Ria. Po návratu zpět pokračujete do centra města, kde můžete obdivovat starou i moderní architekturu, které se všude prolínají, možnost návštěvy slavného stadionu Maracana.

4. den:

Pobyt v Riu, volno, odpočinek, koupání.

5. den:

Polodenní výlet s česky mluvící průvodkyní na Corcovado se známou sochou Krista – z jedné z nejstarších čtvrtí Ria, Cosme Velho vyjedete pozemní lanovkou pralesem, který obklopuje celé okolí Ria. Od monumentální sochy Krista se otvírají nádherné pohledy na všechny strany Ria i na jedinečné panorama hor obklopujících Rio a ostrůvků rozesetých v oceánu. Po návratu zpět z vrcholu si prohlédnete nejznámější pláže: Ipanema, Leblon a Copacabana. Odpoledne návrat do hotelu.

6. den:

Pobyt v Riu, fakultativně celodenní výlet na tropické ostrovy s nádherným koupáním a bohatým obědem s typickými brazilskými specialitami. Z ruchu Ria se přenesete do nádherné oblasti ostrůvků s úžasnou přírodou. Autobusem přejedete do letoviska Angra dos Reis, odkud vyjíždí výletní lodě do oblastí ostrůvků s nádhernou přírodou a průzračnou vodou. Lodí projedete kolem řady ostrovů s krásnými zátokami a s koupáním přímo z lodi. Zastavíte u ostrova Ilha Grande, kde budete mít možnost si prohlédnout přírodu s pralesním porostem s množstvím orchidejí, bromélií i dovádivých opic, odpočnout si na pláži a vykoupat se. Během výletu pro Vás bude připraven také oběd s mnoha brazilskými specialitami.

7. den:

Pobyt v Riu, volno, koupání. Odpoledne individuálně možnost návštěvy Botanické zahrady založené již v 19. století císařem Pedrem II. nebo návštěva výrobny firmy Stern s ukázkami opracování brazilských drahokamů i nabídka hotových výrobků.

8. den:

Pobyt v Riu, volno, odpočinek, koupání

9. den:

Dopoledne rozloučení s Riem a poslední koupání, nákupy a procházky. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Evropy.

10. den:

Přestup v Evropě a přílet do Prahy.

Příplatky

• fakultativní výlet na tropické ostrovy 1 800 KčTip z okolí
Vánoce v létě a sdílené pivo aneb Co jste o Brazílii možná nevěděli Brazílie, to nejsou jen vyhřáté pláže, velkolepý karneval a socha Krista v Riu. V hispánském sevření jediná portugalsky mluvící země nabízí kulturní, přírodní i gastronomickou džungli, která vás nejdříve překvapí a hned poté okouzlí.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.