Sonata Praia de Iracema

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie
Název ubytování Sonata Praia de Iracema
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 26 674 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Sonata Praia de Iracema se nachází ve městě Fortaleza, oblíbeném turistickém letovisku v Brazílii, které je známé svými širokými plážemi, krásným počasím a jedinečnou atmosférou. V těsné blízkosti se nachází množství obchodů a gastronomických prostor. Cca 2,5 km do centra města, 12 km od letiště.

Pláž
Sonata Praia de Iracema se nachází cca 30 m od písečné pláže Praia de Iracema (musíte přejít přes ulici), vedle které je molo ideální pro procházky (cca 600 m dlouhé).

Vybavení
Recepce, lobby, 24 hodinová pokojová služba, "Maestro" restaurace, bar, venkovní bazén se sluneční terasou s výhledem na moře (lehátka zdarma), posilovna. Kromě toho za poplatek: půjčovna kol, prádelna.

Strava
Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci (6:30-9:30). Možnost večeře v restauraci a’la carte za poplatek (18:00–23:00).

Sport a zábava
Hotel Sonata Praia de Iracema nepořádá animace. Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Internet
V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
V Brazílii neexistuje oficiální kategorizace hotelů.

Webové stránky
www.hotelsonata.com.br

Náš názor
Komfortně zařízený hotel Sonata Praia de Iracema určený pro klienty, kteří chtějí být blízko města a pláže zároveň. Doporučujeme toto místo také milovníky procházek, protože hotel se nachází hned vedle mola a městské promenády.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem do Fortalezy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze. Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Fortalezy (s technickým mezipřistáním na Kanárských ostrovech), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky hovořícího delegáta v Brazílii, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Brazylia - wczasy w FortalezieVízaCestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.