Holiday Village Duni

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Bulharsko, Burgas, Djuni
Název ubytování Holiday Village Duni
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 17 635 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Komplex Duni je jedním z nejmodernějších letovisek v celém Bulharsku. Rozkládá se v mírném svahu u krásné široké zátoky, v blízkosti přírodní rezervace Ropotamo, v prostředí plném zeleně. Areál se skládá z pěti moderně vybavených luxusních hotelů, nabízejících služby na vysoké úrovni. Hotely, tvořící celý komplex – Marina Royal Palace, Pelikan Hotel, Marina Beach, Holiday Village a Belleville. Výhodou komplexu je, že hosté mohou služby All Inclusive čerpat i v ostatních hotelech Djuni Royal Resortu. Od města Sozopolu je komplex vzdálen šest kilometrů, milovníkům procházek doporučujeme i pěší návštěvu Sozopolu. Za návštěvu určitě stojí i přírodní rezervace Ropotamo, kde můžete absolvovat lodní výlet po řece nádhernou krajinou až k místu, kde řeka ústí do Černého moře. Duni Royal Resort doporučujeme i těm nejnáročnějším klientům a pro svou atmosféru a množství zábavního vyžití také rodinám s dětmi. Holiday Village tvoří komplex moderních bungalovů ležící v rozsáhlé zahradě.
Upozornění: Hosté mohou využívat veškeré služby komplexu Duni Royal Resort kromě hlavní restaurace, lobby baru, venkovního a vnitřního bazénu hotelu Marina Royal Palace. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Popis ubytování

Popis hoteluvstupní hala s recepcí; hlavní restaurace; několik restaurací s obsluhou; bar (v lobby, u bazénu); snack bar; obchůdky; připojení k internetu; Wi-Fi (za poplatek); konferenční místnost; amfiteátr; bazén s integrovaným brouzdalištěm; aquapark (1.6.–15.9.); dětský bazén; miniklub (pro děti 3–16 let); dětské hřiště; bazén (lehátka a slunečníky zdarma);Popis pokojeStandardní pokojcentrálně ovládaná klimatizace (15.6.–15.9.); TV se satelitním příjmem; minibar (za poplatek); vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC); trezor (za poplatek); balkon; Ubytování za příplatekPokoj orientovaný k moři; Suite – ložnice a obývací pokoj;Popis plážepísčitá; lehátka, slunečníky a osušky zdarma; plážový bar;Sportovní aktivity zdarmaanimační a večerní programy; 10 tenisových kurtů (vybavení za poplatek); stolní tenis; volejbal; plážový volejbal; fitness (hotel Holiday Village); sauna a vířivka (hotel Pelikan); šipky; aerobik; lukostřelba; aquapark (1.6.–15.9.); amfiteátr (hotel Holiday Village); taneční lekce; zumba;Sportovní aktivity za příplatekSPA centrum; masáže; salon krásy; minigolf; vodní sporty na pláži; fitness (hotel Marina Royal Palace);Strava v ceněAll Inclusive:; Hlavní restaurace: zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení; A la carte restaurace (bulharská): večeře možná po předchozí rezervaci, poplatek za rezervaci na místě; Bary: otevřeny do 00.00 - neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů místní výroby; Upozornění: lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Během večeře je vyžadováno formální oblečení.;

Popis lokality ubytování

pláže: 300 m;
letiště: 50 km Burgas;
centra: 7 km;
nákupních možností: 0 m v resortu;Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.