Luna

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Bulharsko, Varna, Zlaté písky
Název ubytování Luna
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 12 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně a večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, čepovaného piva a vína. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokojDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hoteluVstupní hala s recepcí, trezor za poplatek, směnárna, panoramatické výtahy, restaurace, 2 restaurace à la carte, snack bar, kavárna, TV koutek, minimarket, salon krásy a kadeřnictví, vnitřní bazén, konferenční sál. Venku bazén, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.Sportovní vyžitíZa poplatek: biliár, vodní sporty na pláži, u hotelu tenisové kurty a bowling.Aktivity pro dětiBrouzdaliště, hřiště, miniklub, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).Popis All InclusiveSnídaně, oběd a večeře formou bufetu Voda, nealkoholické nápoje z postmixu, čepované pivo a víno (10.00–24.00 hod.) 2× možnost večeře (včetně nápojů) v restauracích à la carte (nutná rezervace) Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj (18.00–24.00 hod.) Lehký snack, sendviče a zmrzlina (15.00–16.00 hod.)Popis pokojůDR/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, minibar a balkon.DRSV: viz DR, výhled na moře. FR: viz DR, prostornější. FRSV: viz DRSV, prostornější.

Popis lokality ubytování

PlážPísečná pláž cca 50 m (přístup po schodech nebo po cestě kolem hotelu), lehátka a slunečníky za poplatek.PolohaV severní části letoviska hned u promenády s nákupními možnostmi i restauracemi, cca 600 m od centra střediska.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.