Zara

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Bulharsko, Burgas, Primorsko
Název ubytování Zara
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 9 989 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Penzion nabízí nejlevnější možnost ubytování v rámci nabídky hotelů v Primorsku, přitom ale s výhodnou polohou a dobrým standardem služeb. Na severní pláž je to z penzionu jen kousek a nedaleko je i centrum městečka, velmi oblíbeného mezi českými turisty. Velkým lákadlem Primorska je aquapark, kromě toho se stále zlepšuje a rozšiřuje i úroveň dalších služeb, např. stravovacích či nabídka zábavy. Navíc, zde se nikdo neztratí, neboť se na většině míst snadno domluvíte česky. Vhodné místo pro návštěvníky, kteří dávají přednost ubytování rodinného typu, i pro nenáročnou dovolenou. V centru městečka se nachází spousta barů, restaurací a obchodů.

Popis ubytování

Popis pokojeDvoulůžkový pokoj

individuálně ovladatelná klimatizace;
TV/SAT;
minilednička;
trezor na recepci (za poplatek);
koupelna/WC (vysoušeč vlasů);
balkon nebo terasa;
Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení)

Dvoulůžkový pokoj, Large: prostornější pokoj, možnost 2 přistýlek;
Apartmá, 1 ložnice: ložnice a obývací pokoj;Popis hoteluvstupní hala s recepcí; snack bar; připojení k internetu (za poplatek); Wi-Fi v lobby (zdarma);Popis plážeširoká; písčitá z jemného písku; lehátka; slunečníky a osušky za poplatek; plážový bar;Sportovní aktivity za příplatekv centru pestrý výběr stravovacích zařízení, zábavy i nákupních možností; aquapark (700 m); vodní sporty na pláži;StravaSnídaně
kontinentální, rozšířená, formou bufetu;Oficiální kategorie2 hvězdičky;PoznámkaRozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Popis lokality ubytování

pláže: 300 m; letiště: 60 km Burgas; centra: 0.5 km; nákupních možností: 100 m;Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.