Slovenska Plaža, Budva

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Černá Hora, Budvanská riviéra, Budva
Název ubytování Slovenska Plaža 4*
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 14 230 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

2x dítě (2-12) na přistýlkách s 2 dospělými osobami - 50% sleva z ubytování

Slovenska Plaža Resort se nachází v autentickém středomořském prostředí v samém centru Budvy, 10 minut chůze od Starého Města, v bezprostřední blízkosti pláže Slovenska Plaža - podle které je resort pojmenován. S délkou 1600 metrů je Slovenska plaza (písčito - oblázková) nejdelší pláží v Budvě.
Architekturou a rozmístěním budov je Resort malým turistickým městečkem ve středomořském stylu s vlastními ulicemi, náměstími, obchody, restauracemi a malebnými zelenými plochami.
Vybavení: Resort spojuje vše, co potřebujete pro dovolenou od ubytování a stravování po rekreaci a zábavu. Restaurace, kavárny, butiky, mini-trhy, galerie, turistické agentury, zubní a ambulantní centra, kadeřnictví a kosmetické salony, sportovní kurty, bazény či veřejné parkoviště.

Ubytování: Resort se skládá se z 10 jednotlivých vil pojmenovaných podle druhů středomořských rostlin - cypřiš, myrta, magnólie, canna, palma, kamélie, citron, oleandr, rozmarýn a oliva.
Slovenska Plaža 3* má 414 pokojů a 108 apartmánů, 323 ubytovacích jednotek má vlastní terasy.
Slovenska Paža 4* se skládá ze několik maximálně komfortních vil zahrnujících celkem 494 jednotek, z toho 396 pokojů a 98 apartmánů.

Stravování:
hlavní hotelová restaurace s nabídkou národní i mezinárodní kuchyně s širokým výběrem menu, v létě otevřená letní terasa.
Primorski restoran: se nachází u jednoho z bazénů, nabízí a la carte.
Restoran Pjaca se nachází na centrálním náměstí komplexu a nabízí vysoce kvalitní nabídku a la carte. Hudební programy a folklórní programy několikrát týdně.
Bar Habibi:v orientálním stylu, láká návštěvníky večerním zábavním programem.
Aperitif Barnabízí koláče, cukroví a nápoje.
Raspućin (Rasputin) kavárna svou přitažlivou polohou přitahuje zákazníky z celé Budvy. Živá hudba, salsa večery a rychlé občerstvení.

Bazény: v komplexu jsou dva bazény Rondo I a Rondo II se slanou vodou, plážovými lehátky, slunečníky a týmem animátorů, kteří navrhují a realizují četné dětské programy, ale i programy pro dospělé.

Tenisové kurty: v Resortu se nachází jedno z nejmodernějších tenisových center v regionu, má 11 kurtů - 8 antukových a 3 betonové kurty s veškerým doplňkovým vybavením a zázemím (šatny, sprchy, odpočívárna, kavárna).

Hosté Slovenska Plaza mají přístup do wellness & spa centra hotelu Aleksandar (posilovna, sauna a vířivka), nacházející se v bezprostřední blízkosti komplexu..

Aktivity: příznivci aktivní dovolené jsou každodenně vybízeni instruktory do ranních gymnastických cvičení, aqua aerobiku, plavání, minigolfu a plážového volejbalu, Zumby, latinského tance a jógy. Ve večerních hodinách jsou pořádány různé tematické večery, folklorní večery, lekce salsy, pěvecké soutěže v karaoke a další!

Pro děti: dětský miniklub, děti si mohou hrát na ploše 300 m² a mají k dispozici trampolínu, skluzavku a mnoho dalších aktivit. dětská herna o rozloze 150 m² s labyrintem s moderními, bezpečnými vnitřními a venkovními herními sestavami. Nepřetržitý dohled přátelským a vyškoleným personálem zajišťuje rodičům bezpečnost jejich dětí během hry.Zájezd je určen pro individuální turisty.
Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta.
CK si vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.

Popis stravování

zahrnuje bufetové snídaně, obědy, večeře, lokální alko a nealko nápoje v časech určených hotelem. (10.00 - 23:00 hod.)

Popis ubytování

Pokoj Standard: (max. 1 - 2 osoby) s balkonem nebo bez, výhled do zahrady, klimatizace, manželská postel nebo dvě oddělené lůžka a jedna přistýlka, koupelna se sprchou, toaletní potřeby, bačkory, župan, fén, ​​minibar, TV SAT, telefon, sejf. Wifi.
Pokoj Standard s přistýlkou: (max. 2+1 osob) klimatizace, manželská postel nebo dvě oddělené lůžka a jedna přistýlka, koupelna se sprchou, toaletní potřeby, bačkory, župan, fén, ​​minibar, TV SAT, telefon, sejf. Wifi.
Apartmán: (max. 4 - 6 osob) klimatizace, balkon s posezením. Apartmán má dva pokoje s oddělenými lůžky a pohovkou, koupelna se sprchou, toaletní potřeby, fén, ​​minibar, TV SAT, telefon, sejf. Wifi.

Studio Apartmán: (max. 2 dospělí + 2 děti do 12 let) klimatizace, manželská postel, rozkládací gauč, koupelna se sprchou, toaletní potřeby, bačkory, župan, fén, ​​minibar, TV SAT, telefon, sejf. Wifi.
check in: od 14:00 hod.
check out: do 10:00 hod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.