Advent v Babiččině údolí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Evropa, Česká republika
Název ubytování Babiččino údolí
Typ ubytování Dle Programu
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Základní informace
Babiččino údolí - klidný český advent v Ratibořicích Babiččino údolí, Ratibořický zámek, staré bělidlo i ostatní místa spojená s románem Boženy Němcové, Babička a s natáčením stejnojmeného filmu, poznáte během jednodenního výletu s CK Experitour. V období adventu je připraven pestrý program. Více o něm se dočete níže. Zkombinujte předvánoční volný den s příjemným a nenáročným výletem.

Popis ubytování

Základní informaceBabiččino údolí - klidný český advent v Ratibořicích Babiččino údolí, Ratibořický zámek, staré bělidlo i ostatní místa spojená s románem Boženy Němcové, Babička a s natáčením stejnojmeného filmu, poznáte během jednodenního výletu s CK Experitour. V období adventu je připraven pestrý program. Více o něm se dočete níže. Zkombinujte předvánoční volný den s příjemným a nenáročným výletem.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceV rámci České republiky jsme si pro vás na léto 2020 připravili několik zážitkových výletů jak po Čechách, tak na Moravu. Na vybraná místa se s námi můžete svézt i s koly a pak mít vlastní program.

Jestli máte rádi jídlo, doporučujeme vám výlet k Jiskrovým do Jižních Čech nebo za fantastickou řeckou kuchyní do Ostravy. Výlet do Ostravy bude jak jednodenní, tak i s přespáním s následným výjezdem do malebných Beskyd. Pokud se chcete zrelaxovat, pojeďte s námi od vyhlášených Termálů Losiny, nebo jen tak si užít koktejly na malebné pláži na Lipně.

V čase adventu se s námi můžete podívat do Babiččina údolí, kde je právě v tomto období připraven pestrý program

Úvodní fotka destinace Česká republika byla použita ve spolupráci s CzechTourism.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.