Afrika - Frýdek-Místek

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Beskydy, Frýdek-Místek
Název ubytování Afrika - Frýdek-Místek
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 450 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Afrika nabízí stylové ubytování v centru Frýdku-Místku. Poloha hotelu je strategicky výhodná vzhledem k blízkosti Beskyd, přístupu do Polska a zároveň i moravskoslezské metropole Ostravy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce (je dostupná 24 hodin denně, možnost rezervace služeb ve fitness Fitpoint, stolu v restauraci Jiný svět), restaurace Jiný svět, lobby, Wi-Fi v celém hotelu, parkoviště. Pro konference, oslavy atd. je k dispozici sál a salonek.Hosté hotelu Afrika mohou využívat relaxační a sportovní centrum Fitpoint - otevřeno celoročně, sauna, relaxační masáže, posilovací stroje, spinningová kola (rezervace služeb přes hotelovou recepci, jsou zpoplatněny).

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlaková stanice 1 km od hotelu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka 300 m od hotelu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Z Ostravy - Hrabůvky po R 56, pak sjezd doprava na silnici 1. třídy 48, pak odbočka doleva na T. G. Masaryka. Z Olomouce po E 462, pak odbočka doleva na T. G. Masaryka.

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně. Jsou servírovány buď v lobby hotelu nebo v restauraci Jiný svět.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel AFRIKA:- blízko do Beskyd nebo do Polska- ve městě je spousta kulturních památek, muzeí, divadlo, hudební kluby- pokoje svým nevšedním barevným laděním evokují africký kontinent- na stěnách pokojů jsou fotografie pořízené v národním parku Etosha na severu NamibieKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (formou pevného lůžka), Spr.+WC, LCD SAT/TV, Wi-Fi, trezor, minibar, balkón.CELKOVÁ KAPACITA27 pokojůFORMA STRAVYSnídaně. Jsou servírovány buď v lobby hotelu nebo v restauraci Jiný svět.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 1,99 let na lůžku s dospělým nebo na samostatné přistýlce (je-li k dispozici) má pobyt se snídaní ZDARMA.MOŽNOST KOUPÁNÍAquapark OLEŠNÁ (5,5 km) je umístěný v prostředí přehrady Olešná ve Frýdku-Místku s výhledem na panorama Beskyd a Lysou horu. V areálu je letní i krytý aquapark, venkovní bazény, venkovní tobogány, divoká řeka, krytý rekreační bazén s obřím tobogánem, vodní chrliče a děla, masážní trysky, whirlpool, šplhací síť, dětský bazén s vodními atrakcemi, saunový svět, restaurace.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. a snídaní druhý den ráno (v pracovní dny od 6:00 do 10:00 hod., o víkendech a svátcích od 7:00 do 10:00 hod.). Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.REKREAČNÍ POPLATEKv ceně pobytuPOBYT SE ZVÍŘETEM200,- Kč/denPARKOVÁNÍ0,- Kč/den (parkoviště je dostupné z ulice Husova)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

DOVOLENÁ V AFRICE - 4 dny/3noci- 3x ubytování s bufetovou snídaní- láhev vína při příjezduBONUSY ZDARMA- Wi-Fi v celém hotelu- rekreační a ubytovací poplatek- parkování- BESKYDY VALAŠSKO CARD, kartu obdržíte na recepci hotelu při zahájení Vašeho pobytuS návštěvnickou kartou BESKYDY VALAŠSKO CARD získáte výrazné slevy (20 - 100%) v mnoha atraktivitách a službách cestovního ruchu v celé turistické oblasti Beskydy-Valašsko. Je pro Vás připraveno téměř 120 služeb u více jak 60-ti poskytovatelů služeb. Více se dozvíte na www.beskydycard.cz .

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

DOVOLENÁ V AFRICE - 6 dnů/5 nocí- 5x ubytování s bufetovou snídaní - láhev vína při příjezduBONUSY ZDARMA- Wi-Fi v celém hotelu- rekreační a ubytovací poplatek- parkování- BESKYDY VALAŠSKO CARD, kartu obdržíte na recepci hotelu při zahájení Vašeho pobytuS návštěvnickou kartou BESKYDY VALAŠSKO CARD získáte výrazné slevy (20 - 100%) v mnoha atraktivitách a službách cestovního ruchu v celé turistické oblasti Beskydy-Valašsko. Je pro Vás připraveno téměř 120 služeb u více jak 60-ti poskytovatelů služeb. Více se dozvíte na www.beskydycard.cz .Tip z okolí
Frýdek-Místek nabízí turistům nově průvodce v kostelích a výstup na vyhlídkovou věž Krypta, která ukrývá ostatky poutníků z 18. století, dává zvláštní atmosféru Bazilice Navštívení Panny Marie ve Frýdku-Místku. Chrám proto po nedávném otevření pro turisty nově získal také průvodce.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.