Alexandria - Luhačovice

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Morava, Luhačovice
Název ubytování Alexandria - Luhačovice
Typ ubytování Wellness hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 6 010 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Luxusní čtyřhvězdičkový ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel vznikl spojením tradice s moderní architekturou. Nachází se přímo v centru lázeňského města. Prožijete zde báječnou dovolenou s intenzivními wellness prožitky, které zregenerují tělo i duši. Hotel má hlavní budou a novou budovu, které jsou navzájem propojené.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce se směnárnou, Francouzská restaurace, hotelová restaurace, letní terasa, lobby bar, noční klub, fitness centrum, výtah, internetový koutek.Wellness centrum - bazén (16 x 8 m) s protiproudem, masážními tryskami a masážní lavicí, whirlpool, Kneippův chodník, keramické lázně (bylinková, solná aromatická a parní lázeň), orientální parní lázeň Rasul, finská sauna, ochlazovací sprchy, ledová studna, různé druhy relaxačních a wellness procedur, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny. Nově venkovní whirlpooly na terase hotelu (hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu - ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den)Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako Hotel****

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Luhačovic (trať č. 345 Újezdec u Luhačovic - Luhačovice, přímé rychlíky z Prahy) - cca 700 m. Odtud směrem centrum města. Hotel Alexandria leží v blízkosti kruhového objezdu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Luhačovic na autobusové nádraží (cca 700 m). Odtud směrem centrum města. Hotel Alexandria leží v blízkosti kruhového objezdu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd po silnici č. 492, hotel leží v centru města. Mapku areálu Lázní Luhačovice najdete ZDE .

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze. Možnost dokoupení obědů za příplatek na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEPROČ hotel Alexandria Luhačovice:- v centru lázeňského města - obchůdky, kavárny, cukrárny, kolonáda - vše NA DOSAH- jeden hotel = dva světy (hlavní budova dýchá atmosférou a půvabem třicátých let minulého století., nová budova má moderní pojetí)- největší wellness centrum s bazénem v Luhačovicích- vyhlášená Francouzská restaurace a night club s atmosférou 30. let minulého století- klimatizované fitness centrum vybavené nejmodernějšími posilovacími stroji, běžeckými trenažéry, ergometry, multifunkční kladkovou věží a činkamiKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, vana+WC, SAT/TV, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v nové budově.b) 1 a 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR K, vana+WC, klimatizace, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v hlavní budověc) 2 - lůžkové prostornější pokoje LUX K, Spr.+WC, klimatizace, balkon, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v nové budově nebo hlavní budově.d) 2 - lůžkové prostornější pokoje LUX PLUS K, Spr. nebo vana+WC, klimatizace, terasa, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v čelní části nové budovy (6. patro)Pokoje typ b) - d) na ověření.CELKOVÁ KAPACITA106 lůžekFORMA STRAVYPolopenze. Možnost dokoupení obědů za příplatek na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).POBYT S DĚTMIPobyty nejsou určeny dětem. Na hotelu není povolen pobyt s dětmi do 12 let.MOŽNOST KOUPÁNÍHotelový bazén (16 x 8 m) s masážními tryskami po obvodu a s protiproudem.Městská plovárna (cca 100 m): bazén 25 m dlouhý, dětské brouzdaliště s perličkou a vodním ježkem, whirlpool, relaxační bazén 18 x 8 m s proměnnou hloubkou. Koupaliště DUHA Pozlovice na břehu přehrady (cca 3 km) - plavecký bazén, bazén s atrakcemi (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna), tobogán, skluzavka, dětský bazén, ohřev vody tepelným čerpadlem , dětské hřiště. Luhačovická přehrada (3 km) - koupání či rybolov. Kolem přehrady je dráha pro cyklisty nebo na in-line.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17:30 - 20:30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní (cca 7:30 - 10:00 hod) a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.V hotelu platí zákaz kouření.REKREAČNÍ POPLATEK30 KčPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLENPARKOVÁNÍKryté parkoviště cca 100 m od hotelu za poplatek cca 120,- Kč/denV lázeňských garážích (vzdálenost cca 1,2 km) za poplatekZ důvodu omezeného množství počtu parkovacích míst je doporučeno parkování předem objednat.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

PRODLOUŽENÝ VÍKEND V ALEXANDRII (4 dny/3 noci, pobyt ČT-NE)- 3x ubytování s polopenzí formou bufetu- 1x relaxační koupel (15 min.)- 1x masáž BIO olejem (25 min.) s vůní esence arganového květu pro ni nebo avokádovým olejem pro něj- 1x rašelinový zábal zad (20 min.)- denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny)- denně volný vstup do fitness- hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den)- zapůjčení županu- hotelové pantofle- Wi-Fi- denně pitná kúra luhačovických minerálních vodZáměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

RELAX & WELLNESS (5 dní / 4 noci, pobyt NE-ČT)- 4x ubytování s bufetovou polopenzí- 1x přírodní uhličitá koupel (15 min.)- 1x hydromasážní koupel (20 min.)- 1x masáž BIO olejem (25 min.) s vůní esence arganového květu pro ni nebo avokádovým olejem pro něj- 1x rašelinový zábal zad (20 min.)- denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny)- denně volný vstup do fitness- hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den)- zapůjčení županu- hotelové pantofle- Wi-Fi- denně pitná kúra luhačovických minerálních vodZáměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

VÍKEND EXKLUZIV (4 dny/3 noci, pobyt ČT-NE)- 3x ubytování s bufetovou snídaní- 2x večeře formou bufetu a nápoj (1x nealko z nabídky nebo 0,3 l piva nebo 0,2 l vína)- 1x slavnostní večeře ve Francouzské restauraci- 1x láhev vína (0,75 l) a ovoce na pokoji v den příjezdu- 1x hydromasážní rituál (20 min., hydromasážní koupel s barevnou terapií a jemnou aromaterapeutickou mlhou)- 1x medový rituál (45 min., BIO zábal zad ze včelího vosku, masáž vonnou svíčkou s medem a zázvorem)- 1x obličejový spa rituál (50 min., pečující nebo vyživující) pro ni nebo 1x masáž klasická (50 min.) pro něj- 1x Rasul - orientální parní lázeň (25 min.)- denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny)- denně volný vstup do fitness- hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den)- zapůjčení županu- hotelové pantofle- Wi-Fi- denně pitná kúra luhačovických minerálních vodZáměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

ROMANTIKA PRO DVA v týdnu (4 dny/3 noci, pobyt NE - ST nebo PO - ČT)- 3x ubytování s bufetovou polopenzí- 1x láhev sektu (0,75 l) na pokoji v den příjezdu- 1x relaxační rituál pro dva (20 min., koupel pro dva s vonnou esencí a koupelovými měšci s himalájskou solí)- 1x Rasul – orientální parní lázeň pro dva (25 min.)- 1x wellness masáž BIO olejem (25 min.) s vůní esence arganového květu pro ni nebo avokádovým olejem pro něj- denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (laconium, parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny)- denně volný vstup do fitness- hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den)- zapůjčení županu- hotelové pantofle- Wi-Fi- denně pitná kúra luhačovických minerálních vodZáměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

ROMANTIKA PRO DVA (4 dny/3 noci, pobyt ČT - NE)- 3x ubytování s bufetovou polopenzí- 1x láhev sektu (0,75 l) na pokoji v den příjezdu- 1x relaxační rituál pro dva (20 min., koupel pro dva s vonnou esencí a koupelovými mešci s himalájskou solí)- 1x Rasul – orientální parní lázeň pro dva (25 min.)- 1x wellness masáž BIO olejem (25 min.) s vůní esence arganového květu pro ni nebo avokádovým olejem pro něj- denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny)- denně volný vstup do fitness- hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den)- zapůjčení županu- hotelové pantofle- Wi-Fi- denně pitná kúra luhačovických minerálních vodZáměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

PROGRAMOVÝ POBYT č.6

DÁMSKÁ JÍZDA (3 dny/2 noci, pobyt PÁ - NE)- 2x ubytování s bufetovou polopenzí- 1x láhev sektu (0,75 l) na pokoji v den příjezdu- 1x hydromasážní rituál (20 min., hydromasážní koupel s barevnou terapií a jemnou aromaterapeutickou mlhou)- denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny)- denně volný vstup do fitness- hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den)- zapůjčení županu- hotelové pantofle- Wi-Fi- denně pitná kúra luhačovických minerálních vodZáměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.