Alpský Hotel - Špindlerův Mlýn

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krkonoše, Špindlerův Mlýn
Ubytování Alpský Hotel - Špindlerův Mlýn
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 920 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Alpský hotel***+ je umístěn v malebném Svatém Petru nad centrem Špindlerova Mlýna, cca 5 min chůze od lyžařského areálu Sv. Petr (cca 800 m). Hotel svou architekturou a stylem připomíná typické alpské horské hotely, což u i sám název napovídá.Vaše cesta do lyžařských areálů, do cukrárny na dortík, na promenádu kolem řeky netrvá nikdy déle než pár minut. Do ski areálu Svatý Petr, můžete v případě dobrých sněhových podmínek dokonce dojet na lyžích.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, vinárna s posezením u krbu, venkovní slunečná terasa, Wi-Fi, lyžárna, venkovní dětské hřiště, dětský koutek, parkoviště, stolní fotbálek, biliár, šipky.Wellness centrum - sauna a vířivka, za příplatek masáže.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem na zastávku Špindlerův Mlýn (v centru), odtud 1,5 km pěšky k hotelu. Nebo je možné využít taxi.Dále je možné využít MHD, které jezdí ve Špindlerově Mláně (zastávka "Pod hotelem Zátiší je cca 400 m od hotelu).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Od Vrchlabí po silnici č. 295 do Špindlerova Mlýna, při příjezdu do Špindlerova Mlýna se řídit směrem Svatý Petr, v centru u pošty odbočit vpravo, pokračovat po Svatopeterské ulici až k hotelu Alpský. Parkování u hotelu za poplatek.

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře tříchodové menu (polévka, hlavní chod a dezert). Možnost dokoupení obědů v blízké okolí.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Alpský hotel Špindlerův Mlýn:- horský hotel alpského stylu- v blízkosti lyžařského areálu Svatý PetrKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. b) 2 - lůžkové pokoje SPAR (= zvýhodněná cena) s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. Neobsazené lůžko v pokoji se netoleruje.c) 2 - lůžkové rodinné pokoje se 3 přistýlkami, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi (2 oddělené ložnice, koupelna). Maximální obsazenost 5 osob.CELKOVÁ KAPACITA22 pokojůFORMA STRAVYPolopenze - snídaně formou bufetu, večeře tříchodové menu (polévka, hlavní chod a dezert). Možnost dokoupení obědů v blízké okolí.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 5,99 let na přistýlce nebo bez lůžka s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.Na ověření dětská postýlka za poplatek 200 Kč/pobyt.MOŽNOST KOUPÁNÍVodní ráj v hotelu VOLAREZA (3 km) - krytý bazén (délka 25 m, šířka 12,5 m, hloubka 1,2 - 1,6 m, teplota vody 26 - 28 °C) s vodními atrakcemi - 6 m vysoký a 64 m dlouhý tobogán, divoká řeka, vodní clona, vodní hřib, dětská skluzavka, dětské brouzdaliště, chrliče vody, whirlpool. AQUA PARK - Špindlerův Mlýn (2,5 km) - krytý rekreační bazén, dětské brouzdaliště, tři tobogány včetně člunového tobogánu, malá a velká vířivka, divoká řeka, vodní chrliče.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a večeří od 18:00 do 20:00 hod v den příjezdu. Recepce je otevřena do 20:00 hod (pozdější příjezd je nutné nahlásit na telefonní čísla hotelu uvedená na voucheru.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.REKREAČNÍ POPLATEK30,- Kč / osoba/denPOBYT SE ZVÍŘETEM200 Kč/denPARKOVÁNÍ50 Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře jednotné tříchodové menu - polévka, hlavní chod a dezert)BONUSY ZDARMA- denně neomezený vstup do wellness - sauna, whirlpool (dle provozní doby)- Wi-Fi, - úschova vlastních kol a lyží- SLEVA 20% na masáže v zimě- SLEVA 40% na masáže v létě - SLEVA 15% na aktivity Yellow point (vzdělávací a kulturní agentura)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

SENIOR PROGRAM od 50 let nebo ZTP (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) v termínech 16.4. - 1.12.22- 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře jednotné tříchodové menu - polévka, hlavní chod a dezert)- 4x obědový baliček na výlet- 1x za pobyt káva s dezertemBONUSY ZDARMA- denně neomezený vstup do wellness - sauna, whirlpool (dle provozní doby)- Wi-Fi,- úschova vlastních kol- SLEVA 40% na masáže - SLEVA 15% na aktivity Yellow point (vzdělávací a kulturní agentura)

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

SENIOR PROGRAM od 50 let nebo ZTP (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) v termínech 16.4. - 1.12.22- 7x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře jednotné tříchodové menu - polévka, hlavní chod a dezert)- 6x obědový baliček na výlet- 2x za pobyt káva s dezertemBONUSY ZDARMA- denně neomezený vstup do wellness - sauna, whirlpool (dle provozní doby)- Wi-Fi,- úschova vlastních kol- SLEVA 40% na masáže - SLEVA 15% na aktivity Yellow point (vzdělávací a kulturní agentura)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.