Ambra - Luhačovice

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Morava, Luhačovice
Název ubytování Ambra - Luhačovice
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 4 150 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel Ambra****se nachází v klidném prostředí u lesa asi 500 m od centra lázeňského městečka (v kopci). Jeho hlavními prioritami jsou osobní přístup k hostům a kvalita poskytovaných služeb. Je to moderní zařízení s maximem pohody a komfortu, které patří mezi špičku ubytovacích kapacit v Luhačovicích a okolí. Pod jednou střechou Vás čeká pohodlí a odpočinek v nadstandardně prostorných pokojích, výborná kuchyně a relaxace v Centru Vitality.Díky přízni a důvěře svých klientů získal hotel v soutěži Czech Hotel Awards o Hotel roku 2016 v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů 1. místo ve Zlínském kraji a obhájil tak prvenství z roku 2014, 2013 a 2012.V těsné blízkosti hotelu se nachází naučná ministezka „Okolo Ambry“. V rámci tří panelů této stezky se dozvíte zajímavé informace o hotelu a jeho okolí, turistická mapa Vám pomůže nasměrovat další kroky a navíc si můžete zahrát unikátní hru „O poklad královny Ambry“, jejíž hlavní cenou je víkendový wellness pobyt v našem hotelu. Naučnou stezkou Vás provedou propagační materiály informující jak o samotném projektu, tak i o volnočasových možnostech v okolí.

VYBAVENÍ
recepce (24 hodin denně), klimatizovaná restaurace, lobby bar, letní terasa, vinný sklípek, Wi-Fi připojení, výtah, 50 parkovacích míst přímo u hotelu, garážové stání, velké venkovní hřiště pro děti i dospělé, venkovní fitness, cyklopoint (úschova kol zdarma, možnost zapůjčení za poplatek), stolní tenis, bowling, ruské kuželky, možnost zapůjčení nordic walking holí za poplatek.Vybavení pro pobyty s dětmi:dětský koutek na hotelu, dětský koutek na bowlingu, venkovní dětské hřiště, vaničky, nočníky, postýlky, chůvičky, dětské židličky, dětské příbory, stolní hry, koloběžky, dětská odrážedla. Centrum Vitality: hotelový relaxační bazén (12,5 x 6 x 1,3 m) s whirlpoolem, wellness procedury - zábaly, koupele, masáže, kosmetika, oxygenoterapie, inhalace, magnetoterapie, infrasauna.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Luhačovic, vlakové nádraží je vzdálené cca 1,5 km od hotelu. Dále pěšky nebo možnost zajistit odvoz hotelovým autem (za poplatek, nutné dopředu předem objednat) nebo možné využít taxi službu.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Luhačovic, autobusové nádraží je vzdálené cca 1,5 km od hotelu. Pokud přijedete spojem, který zastavuje „U Pošty“, je vzdálenost k hotelu pouze 800 m. Dále pěšky nebo možnost zajistit odvoz hotelovým autem (za poplatek, nutné dopředu předem objednat) nebo možné využít taxi službu.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Luhačovic, v centru na kruhovém objezdu s fontánou na Náměstí 28. října se dáte do kopce směrem k městské plovárně a budete pokračovat po Ulici Solné až k hotelu.

Popis stravování

STRAVA Polopenze.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč Hotel Ambra Luhačovice:- největší dětské hřiště v Luhačovicích- vybavení pro bezproblémový pobyt s dětmi (vaničky, nočníky, chůvičky, dětské židličky, aj.)- hotelová restaurace prošla začátkem roku 2019 rekontrukcíUBYTOVÁNÍa) 1, 2 a 3 - lůžkové prostorné pokoje (2 a 3 - lůžkové s možností přistýlky), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, minibar, fén, bezpečnostní schránka.1-lůžkové a 3-lůžkové pokoje jsou na ověření.b) apartmány standard pro 2 osoby s možností 2-3 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, minibar, fén, bezpečnostní schránka.Pokoje s balkonem (kromě 5. patra) jsou k dispozici bez příplatku, ale pouze jako nezávazné přání klienta.CELKOVÁ KAPACITA114 lůžek a 44 přistýlekSTRAVAPolopenze.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).DÍTĚAž 2 děti do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.KOUPÁNÍhotelový relaxační bazén (12,5 x 6 m) s whirlpoolem. Městská plovárna (cca 500 m): bazén 25 m dlouhý, dětské brouzdaliště s perličkou a vodním ježkem, whirlpool, relaxační bazén 18 x 8 m s proměnnou hloubkou. Koupaliště DUHA Pozlovice na břehu přehrady (cca 3,5 km) - plavecký bazén, bazén s atrakcemi (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna), tobogán, skluzavka, dětský bazén, ohřev vody tepelným čerpadlem, dětské hřiště. Luhačovická přehrada (3,5 km) - koupání či rybolov. Kolem přehrady je dráha pro cyklisty nebo na in-line.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří od 17:30 do 20:00 hod. v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK21,- Kč / nocPOBYT SE ZVÍŘETEM200,- Kč/noc/ malá plemena, 350,- Kč/noc/ velká plemenaPARKOVÁNÍna parkovišti zdarmagaráž za poplatek 100 Kč/den (k dispozici 9 míst - nutná rezervace garáže dopředu)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

3 DENNÍ ODPOČINEK NA AMBŘE (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2x ubytování s polopenzí - snídaně bufetové stoly, večeře - formou teplého bufetu (4 hlavní jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezert)- uvítací přípitek- 1x slatinný obklad- 1x částečná masáž éterickým olejem- neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality)- zapůjčení županu- parkování - Wi-Fi,BONUS pro osoby 55+: 1x oxygenoterapieDětská cena zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (snídaně bufetové stoly, večeře - formou teplého bufetu - 4 hlavní jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezert), dárek, neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

4 DNY POHODOVÉ RELAXACE NA AMBŘE (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování s polopenzí - snídaně bufetové stoly, večeře - formou teplého bufetu (4 hlavní jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezert)- uvítací přípitek- neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality)- zapůjčení županu- parkování- Wi-Fi- dárek na rozloučenou- 1x káva nebo čajPRO NI: 1x celotělová vodní anticelulidní masáž, 1x částečná masáž dle vlastního výběru, 1x oxygenoterapiePRO NĚJ: 1x vodní intenzivní masáž zad, 1x částečná masáž dle vlastního výběru, 1x oxygenoterapieDětská cena zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí (snídaně bufetové stoly, večeře - formou teplého bufetu - 4 hlavní jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezert), dárek, neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality)

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

SPECIÁLNĚ PRO ŽENY (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování s polopenzí - snídaně bufetové stoly, večeře - formou teplého bufetu (4 hlavní jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezert)- uvítací přípitek- neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality)- zapůjčení županu- parkování- Wi-Fi- dárek na rozloučenou- 1x celotělový zábal- 1x perličková koupel s přísadou- 1x ruční lymfatická masáž obličeje- 1x vitamínová maska, Dětská cena zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí (snídaně bufetové stoly, večeře - formou teplého bufetu - 4 hlavní jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezert), dárek, neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality)

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

8 DENNÍ WELLNESS POBYT NA AMBŘE (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) - 7x ubytování s polopenzí - snídaně bufetové stoly, večeře - formou teplého bufetu (4 hlavní jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezert)- uvítací přípitek- neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality)- zapůjčení županu- parkování- Wi-Fi- dárek na rozloučenou- 1x slatinný obklad 20 min- 1x masáž částečná s éterickým olejem (20 min)- 1x masáž dolních končetin (20 min)- 1x zábal nohou (20 min)- 1x masáž horních končetin- 1x zábal rukou- 1x relaxační bylinná koupel- 1x celotělový regenerační zábal, BONUS pro osoby 55+: 2x oxygenoterapie, 1x hod bowlingu zdarma / pokojDětská cena zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí (snídaně bufetové stoly, večeře - formou teplého bufetu - 4 hlavní jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezert), dárek, neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.