Astoria Hotel & Medical Spa - Balíček Energie (z) přírody Karlových Varů

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Karlovarský kraj, Karlovy Vary
Ubytování Astoria Hotel & Medical Spa - Balíček Energie (z) přírody Ka
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 9 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisPřímo v srdci Karlových Varů, v historickém centru lázeňského území, naproti Mlýnské kolonádě s léčivými minerálními prameny leží ASTORIA Hotel & Medical Spa . V blízkosti hotelu se nachází mnoho dalších pamětihodností a zajímavostí tohoto malebného města. ASTORIA Hotel & Medical Spa svým hostům nabízí příjemné a moderní zázemí. Mnoho pokojů nabízí překrásný výhled na kolonádu nebo do Ondřejské ulice. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou či vanou, toaletou, trezorem přímo v pokoji, LED televizorem se satelitním příjmem, chladničkou, telefonem a rádiem. Nechybí ani Wi-Fi připojení. V hotelu můžete strávit pobyt i se svým domácím mazlíčkem.Léčebné proceduryV Karlových Varech léčí především onemocnění zažívacího traktu, nemoci z poruch látkové výměny, onemocnění pohybového aparátu, stavy tělesné a duševní vyčerpanosti. Nabídku wellness služeb doplňují vlastní bazén, finská sauna, relaxační masáže, koupele, procházky po lázeňských lesích, nordic walking či možnost půjčení kol. Hotel má svůj vlastní balneoprovoz.StravaASTORIA Hotel & Medical Spa má svou hotelovou restauraci. Restaurace má kapacitu 155 míst a hosté se při jídle mohou kochat jedinečným a okouzlujícím výhledem na největší symbol Karlových Varů, Mlýnskou kolonádu. Snídaně, obědy i večeře jsou připraveny formou teplého i studeného bufetu. Nápoje si vyberete podle své chuti z nápojového lístku.

Strava dle balíčku.Typ ubytováníMnoho pokojů nabízí překrásný výhled na kolonádu nebo do Ondřejské ulice. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou či vanou, toaletou, trezorem přímo v pokoji, LED televizorem se satelitním příjmem, chladničkou, telefonem a rádiem. Nechybí ani Wi-Fi připojení.

 BALÍČEK Energie (z) přírody Karlových Varů na 7 nocí zahrnuje: 


7x ubytování v pokoji Comfort Plus s unikátním výhledem na Mlýnskou kolonádu (Astoria nebo s výhledem na Vřídelní nebo Tržní kolonádu (V Art Deco Wolker)
7x snídaně a večeře formou teplého a studeného bufetu
denně vstup do bazénu a sauny
denně vstup do hotelové čajovny (denně 4 druhy čaje)
zapůjčení holí na Nordic Walking
1x zapůjčení kola či elektrokola se slevou 50%
sleva 20% na další procedury Medical Spa
1x konzultace /prohlídka lékařem pro posouzení vhodnosti a případnou úpravu procedur
přírodní léčivé zdroje Karlových Varů a okolí = čerpání procedur:

minerální voda:1x koupel ve vřídelní minerální vodě, 1x inhalace, denně pitná kúra
přírodní plyn: 1x suchá uhličitá koupel
peloidy: 1x parafango, 1x parafínový zábal rukou
klimatoterapie: město je obklopeno rozsáhlými lesy (CHKO Slavkovský les), s možností denního tréninkového zatížení - lázeňské stezky (Nordic Walking, procházky, cykloturistika)

doplňující přírodní léčivé zdroje: 1x solná terapie, 1x oxygenoterapie
další pitná kúra: 1x léčivý pramen Jan Becher - sklenka Becherovky
bonus pro pobyty v termínu: 26.06. - 31.08.2020: 1x Karlovy Vary REGION CARD na 7 dní (40 turistických míst zdarma, 30 míst se slevou 10-50%, městská doprava v Karlových Varech a Mariánských Lázních ZDARMA, tištěný průvodce)Povinný poplateklázeňská taxa 21 Kč / osobu nad 18 let / den (platba na recepci hotelu při příjezdu)Tip z okolí
Matttoniho Kysibl už není, lázeňské ruiny ale pomalu ožívají Pravobřežní nábřeží Ohře připomíná kulisu válečného filmu, v hlavní i vedlejších rolích jsou budovy někdejších proslulých Lázní Kyselka. Známy byly pod názvem Kysibl, německy Bad Gießhübl. Lázně nedaleko Karlových Varů vděčily za svůj rozmach proslulé Mattoniho minerálce.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.