Astoria Hotel & Medical Spa - Balíček Medical Spa Karlovarská komplexní léčba

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Karlovarský kraj, Karlovy Vary
Ubytování Astoria Hotel & Medical Spa - Balíček Medical Spa Karlovarsk
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 16 310 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisPřímo v srdci Karlových Varů, v historickém centru lázeňského území, naproti Mlýnské kolonádě s léčivými minerálními prameny leží ASTORIA Hotel & Medical Spa . V blízkosti hotelu se nachází mnoho dalších pamětihodností a zajímavostí tohoto malebného města. ASTORIA Hotel & Medical Spa svým hostům nabízí příjemné a moderní zázemí. Mnoho pokojů nabízí překrásný výhled na kolonádu nebo do Ondřejské ulice. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou či vanou, toaletou, trezorem přímo v pokoji, LED televizorem se satelitním příjmem, chladničkou, telefonem a rádiem. Nechybí ani Wi-Fi připojení. V hotelu můžete strávit pobyt i se svým domácím mazlíčkem.Léčebné proceduryV Karlových Varech léčí především onemocnění zažívacího traktu, nemoci z poruch látkové výměny, onemocnění pohybového aparátu, stavy tělesné a duševní vyčerpanosti. Nabídku wellness služeb doplňují vlastní bazén, finská sauna, relaxační masáže, koupele, procházky po lázeňských lesích, nordic walking či možnost půjčení kol. Hotel má svůj vlastní balneoprovoz.StravaASTORIA Hotel & Medical Spa má svou hotelovou restauraci. Restaurace má kapacitu 155 míst a hosté se při jídle mohou kochat jedinečným a okouzlujícím výhledem na největší symbol Karlových Varů, Mlýnskou kolonádu. Snídaně, obědy i večeře jsou připraveny formou teplého i studeného bufetu. Nápoje si vyberete podle své chuti z nápojového lístku.

Strava dle balíčku.Typ ubytováníMnoho pokojů nabízí překrásný výhled na kolonádu nebo do Ondřejské ulice. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou či vanou, toaletou, trezorem přímo v pokoji, LED televizorem se satelitním příjmem, chladničkou, telefonem a rádiem. Nechybí ani Wi-Fi připojení.BALÍČEK Medical Wellness - lázeňský pobyt na 7 nocí zahrnuje:7x ubytování v pokoji kateogrie Comfort (Astoria) nebo Comfort Plus (Art Deco WOLKER)
polopenze: snídaně formou teplého a studeného bufetu, večeře formou teplého a studeného bufetu (včetně kávy, čaje a vody)
zdarma denně čaj v hotelové čajovně - výběr ze 4 druhů čaje
vstupní lékařská prohlídka
služby nutričního terapeuta
18 léčebných procedu za pobyt (procedury pondělí až sobota)
pitná kúra - stanovená lékařemPovinný poplateklázeňská taxa 35 Kč / osobu nad 18 let / den (platba na recepci hotelu při příjezdu)Tip z okolí
Kam na výlet v západních Čechách? Možností je spousta, stačí si vybrat Západní část naší republiky nabízí velké množství aktivit pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Přírodní památky, lázeňská města a jejich léčivé prameny, muzea. Sami si můžete zvolit aktivitu, která vám bude vyhovovat nejvíce. V Karlovarském kraji se nachází známý lázeňský trojúhelník, který tvoří Karlovy Vary, Františkovy Lázně a Mariánské Lázně.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.