Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Západní Čechy, Karlovy Vary
Název ubytování Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary
Typ ubytování Spa hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 5 962 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
ASTORIA Hotel Medical Spa má velmi příznivou polohu v centru lázeňského území Karlovy Vary v blízkosti všech kolonád s léčivými minerálními prameny.Ordinace lékařů a pracoviště zdravotních sester, které pracují v 12-ti hodinovém provozu, jsou umístěny přímo v centrálním komplexu Astoria jsou umístěné ordinace lékařů a pracoviště zdravotních sester, dále se zde poskytují veškeré procedury: vanové koupele, zubní irigace s použitím minerální vody, plynové injekce, pneumoakupunkturu, klasické, reflexní a podvodní masáže, suché uhličité koupele, parafango, lymfodrenáže, rehabilitační bazén se saunou a skotskými střiky, léčebnou tělesnou výchovu, pestrou škálu elektroléčbných procedur, inhalace, solná terapie, hydrojet masáže.Mezi hojně používané léčebné metody patří za úhradu léčba kyslíkem, gerovitalová kúra a wellness masáže. Nejdůležitější součástí karlovarské komplexní lázeňské léčby je pitná léčba. Karlovarská minerální voda je hydrouhličitano-sírano-chlorido-sodná teplice, středně mineralizovaná 6,5 - 6,8 g/l, slabě hypotonická. Dvanáct používaných léčivých pramenů má prakticky stejné chemické složení, liší se pouze svou teplotou (30 °C - 70 °C) a obsahem kysličníku uhličitého, se kterým souvisí i pH 6,5 -7,3.Experimentálně i klinicky byl prokázán účinek karlovarské minerální vody na zažívací trakt a výměnu látkovou. Prameny a jejich dávkování předepsané lékařem nelze libovolně měnit. Opatrní musejí být zvláště nemocní se zvýšeným krevním tlakem, nemocemi srdce a ledvin.ASTORIA Hotel Medical Spa je oprávněným licenčním uživatelem ochranné známky, která garantuje používání minerální vody i při poskytování léčebných procedur.Indikace: onemocnění zažívacího traktu, nemoci z poruchy látkové výměny, onemocnění pohybového aparátu, stavy tělesné a duševní vyčerpanosti.Relaxace: odpočinek, antistresový program, procházky a poznávání.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
V centrálním komplexu ASTORIA ****, umístěném naproti Mlýnské kolonádě, v pěti navzájem propojených budovách, které prošly rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací, nabízí společnost všem zájemcům komplexní lázeňskou léčbu a hotelové ubytování s možností zakoupení některých léčebných procedur (k dispozici je výtah). K léčebným a relaxačním účelům slouží vybudovaný balneoprovoz, ve kterém je využívána minerální voda, bazén, a další velká škála léčebných procedur.Součástí je také čerstvě zrekonstruovaná Depandance Art Deco WOLKER ****, poskytující hotelové ubytování (k dispozici je výtah).. Tento lázeňský dům, který patří mezi chráněné historické památky, je od centrálního komplexu Astoria vzdálen cca 300 m proti proudu řeky Teplá. Leží v těsné blízkosti Vřídelní a Tržní kolonády. Léčení a stravování je zajištěno v centrálním komplexu.Ve všech prostorách centrálního komplexu Astoria i Depandance Art Deco Wolker vč. pokojů je bezplatné Wi-Fi připojení.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Karlových Varů, odtud MHD autobus č. 18 do stanice Tržnice, zde přestup na autobus č. 4 nebo 1 a do zastávky LÁZNĚ III (cca 300 m od hotelu).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Karlových Varů, odtud MHD autobus č. 18 do stanice Tržnice, zde přestup na autobus č. 4 nebo 1 a do zastávky LÁZNĚ III (cca 300 m od hotelu).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Od Prahy: Dálnice č. A6 - Praha - Nové Strašecí cca 40 km, potom silnice 1. třídy č.6 do Karlových Varů, doba jízdy cca 1,5 hodiny, 120 km. Hotel leží v lázeňské zóně na kolonádě.

Popis stravování

FORMA STRAVY polopenze nebo plná penze (dle typu pobytu).Strava je podávána v restauraci komplexu Astoria 4*

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč ASTORIA Hotel Medical Spa:- nejlepší poloha v Karlových Varech - centrální část Astoria přímo u hlavní - Mlýnské kolonády, Depandance Wolker, pak u Vřídelní a Tržní kolonády.- tradice léčení a relaxačních pobytů v hotelu již přes 100let. Aktuální, český majitel provozuje hotel již 25 let.- minerální léčivá voda přímo v hotelu- garance odborného léčení - stabilní lékařský a lázeňský team, služby zdravotnického personálu 12 hodin.- nový trend hotelu - širší nabídka služeb, možnost ubytování dětí, pobyt s pejskem, Nordic Walking, zajištění kol a elektrokol a další služby- hotel v posledním roce a půl prošel celkovou velkou rekonstrukcí: nově zrekonstruované pokoje v části ASTORIA, nyní 4*, nová restaurace s vybavením, lobby bar s novým trendy nábytkem, nově vybudovaná hotelová čajovna (zdarma pro hotelové hosty), nové prostory wellness - oxygenoterapie, parafango, CO2 koupele, ošetřovna, fyzioterapie, plynové injekce a laboratoř, masérny, ordinace lékaře, hydrojet masáže, solná terapie, šatny v zázemí bazénu- plánovaná rekonstrukce a rozšíření wellness centra, postupná výměna všech výtahů, rekonstrukce pokojů v Depandanci Wolker.KDE BUDETE SPÁTa) 1 a 2 - lůžkové pokoje (komplex ASTORIA 4*) - NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉ Spr. nebo vana + WC, LED SAT/TV, lednice, telefon, rádio, Wi-FiZa příplatek pokoje s balkonem a výhledem směrem ke kolonádě (cca 270 Kč / os. /noc) nebo s výhledem směrem ke kolonádě (110 Kč / os. /noc).Pozn.: Hotel ASTORIA 4* nemá pokoje v 1. patře, ubytování je od 2. patra.b) 1 a 2 - lůžkové pokoje (Depandance Art Deco WOLKER 4*), Spr. + WC, LED SAT/TV, lednice, telefon, rádio, Wi-FiPožadavek na manželské postele v pokoji prosíme psát do poznámky při rezervaci.CELKOVÁ KAPACITAKomplex Astoria 4*: 178 lůžekDepandance Art Deco Wolker 4*: 66 lůžekFORMA STRAVYpolopenze nebo plná penze (dle typu pobytu).Strava je podávána v restauraci komplexu Astoria 4*MOŽNOST KOUPÁNÍhotelový bazén (rozměry 8 x 4 m).Plavecký bazén v Alžbětiných lázních (1,2 km). Centrum vodních sportů KV ARENA (3 km): krytý bazén (25 m), venkovní bazén, vířivka, tobogán, sauny.Přírodní koupaliště ROLAVA (4,5 km - MHD) - součástí areálu jsou tenisové kurty, okruh pro in-line bruslaře, horolezecká stěna, dětský koutek, tobogán, WC, sprchy a občerstvení. Městské koupaliště v Ostrově (16 km) - 50 m dlouhý, vyhřívaný bazén a dva malé dětské bazényNEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17:00 (do 20:00 hod) v den příjezdu. Pobyty s polopenzí končí snídaní a uvolěním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.Pobyty s plnou penzí končí obědem a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.V celém areálu platí zákaz kouření.REKREAČNÍ POPLATEK21 Kč / nocPOBYT SE ZVÍŘETEM500,- Kč / denPARKOVÁNÍu hotelu k dispozici jen 3 parkovací místa za poplatek 500 Kč / den (nutná poptávka a rezervace předem). Dále parkování u hotelu Thermal (400 m) za 250 Kč /den.Bezplatné parkování v ulici Na Vyhlídce (300 mú - dle dostupnosti.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

TÝDENNÍ RELAX (8 dní / 7 nocí, nástup SOBOTA nebo NEDĚLE ) - 7x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře formou teplého a studeného bufetu)- pitná kúra- 1x konzultace s lékařem- 10x procedura- Wi-Fi- vstup do bazénu (dle provozní doby)- župan na pokojiBONUS: sleva 10% na zakoupení dalších procedur na místě

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

TÝDENNÍ POBYT PRO SENIORY 60+ (8 dní / 7 nocí, nástup SOBOTA nebo NEDĚLE) - 7x ubytování s plnou penzí (snídaně formou bufetu, oběd a večeře formou teplého a studeného bufetu)- pitná kúra- 1x konzultace s lékařem- 10x procedura- Wi-Fi- vstup do bazénu (dle provozní doby)- župan na pokojiBONUS: sleva 10% na zakoupení dalších procedur na místěBONUS: bezplatný odvoz (pouze v den příjezdu) z vlakového/autobusového nádraží do hoteluCena za odvoz na nádraží při odjezdu - taxi služba: cca 150 Kč za cestu a vůz (max 4 osoby). S žádostí o odvoz volat na recepci – 353 335 111 (doporučujeme cca 15 min před příjezdem).

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

RELAX PRO KAŽDÉHO (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře formou teplého a studeného bufetu)- pitná kúra- 5x procedura- Wi-Fi- vstup do bazénu (dle provozní doby)- župan na pokojiTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.