Astra - Špindlerův Mlýn

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krkonoše, Špindlerův Mlýn
Název ubytování Astra - Špindlerův Mlýn
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 6 930 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel Astra se nachází v místní části Špindlerova Mlýna v Bedřichově.

VYBAVENÍ
Restaurační jídelna pro ubytované, snack bar, stylová restaurace propojena se zimní zahradou, 2 bowlingové dráhy, biliár, parkoviště hlídané kamerovým systémem.NOVÉ WELLNESS CENTRUM (2019) - vnitřní bazén, saunový svět, solná jeskyně, Kneippův chodník, odpočinková zóna, solárium, masáže.

PŘÍJEZD VLAKEM
Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka Špindlerův Mlýn - 1 km.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Po příjezdu do Špindlerova Mlýna odbočit doleva na Bedřichov.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Nové hotelové wellness od podzimu 2019!UBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi.Pokoje 2+1 jsou s balkonem. V pokoji 2+2 min. obsazenost 2 osoby.V pokojích není povolen infant nad rámec lůžek a přistýlek.CELKOVÁ KAPACITA55 pokojůDÍTĚAž 2 děti do 5,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.Povoleny 2 děti zdarma v doprovodu 2 plně platících osob.Není povoleno dítě zdarma bez lůžka nad rámec obsazených lůžek a přistýlek.KOUPÁNÍNové hotelové wellness centrum s bazénem, saunový svět, Kneippův chodník, masáže.Vodní ráj v hotelu VOLAREZA (600 m) - krytý bazén (délka 25 m, šířka 12,5 m, hloubka 1,2 - 1,6 m, teplota vody 26 - 28 °C) s vodními atrakcemi - 6 m vysoký a 64 m dlouhý tobogán, divoká řeka, vodní clona, vodní hřib, dětská skluzavka, dětské brouzdaliště, chrliče vody, whirlpool.AQUA PARK - Špindlerův Mlýn (1 km) - krytý rekreační bazén, dětské brouzdaliště, tři tobogány včetně člunového tobogánu, malá a velká vířivka, divoká řeka, vodní chrliče.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod. a večeří v den nástupu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.REKREAČNÍ POPLATEK21 Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM300 Kč/den (Povolena jen malá rasa)PARKOVÁNÍ0 Kč/denGaráž 200 Kč/den, nutno rezervovat předem.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYTUbytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu. Při nižší obsazenosti večeře výběr z menu.K večeři 1 nápoj zdarma - na výběr pivo 0,3 l, víno 0,2 l, rozlévaná Cola, Fanta, Sprite, tonic, voda 0,2 l, džus 0,2 l.BONUSY ZDARMA: - neomezeně vstup do krytého bazénu v rámci provozních hodin- parkování- úschova kol- Wi-Fi- SLEVA 25% na vstup do wellnessTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.