Astra - Špindlerův Mlýn

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krkonoše, Špindlerův Mlýn
Název ubytování Astra - Špindlerův Mlýn
Typ ubytování Wellness hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Wellness Hotel Astra Superior*** se nachází v místní části Špindlerova Mlýna v Bedřichově, cca 500 m od centra. Od hotelu je krásný výhled na Kozí Hřbety, Hromovku a Špindlerovskou přehradu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurační jídelna pro ubytované, snack bar, stylová restaurace propojena se zimní zahradou, dětský koutek, 2 bowlingové dráhy, biliár, parkoviště hlídané kamerovým systémem.NOVÉ WELLNESS CENTRUM (2019) - vnitřní bazén, saunový svět (finská, bylinková, parní, odpočívárna, Kneipova terapie), solná jeskyně, solárium, masáže.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Špindlerova Mlýna, Autobusová zastávka "Autobusové nádraží" cca 1 km od hotelu. Odtud je možné využít místní dopravu ze zastávky "Parkoviště 2 - Hromovka" (je vedle Autobusového nádraží) na zastávku "Bedřiška", která je cca 350 m od hotelu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Po příjezdu do Špindlerova Mlýna odbočit doleva na Bedřichov, značeno.Parkování u hotelu.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Astra:- nové hotelové wellness od podzimu 2019!KDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén.Některé pokoje s balkonem (pouze jako nezávazné přání klienta, CK negarantuje). V pokojích není povolen infant nad rámec lůžek a přistýlek.CELKOVÁ KAPACITA55 pokojůPOBYT S DĚTMIAž 2 děti do 2,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.Povoleny 2 děti zdarma v doprovodu 2 plně platících osob.Není povoleno dítě zdarma bez lůžka nad rámec obsazených lůžek a přistýlek.MOŽNOST KOUPÁNÍNové hotelové wellness centrum s bazénem, saunový svět, Kneippův chodník, masáže.Vodní ráj v hotelu VOLAREZA (600 m) - krytý bazén (délka 25 m, šířka 12,5 m, hloubka 1,2 - 1,6 m, teplota vody 26 - 28 °C) s vodními atrakcemi - 6 m vysoký a 64 m dlouhý tobogán, divoká řeka, vodní clona, vodní hřib, dětská skluzavka, dětské brouzdaliště, chrliče vody, whirlpool.AQUA PARK - Špindlerův Mlýn (1 km) - krytý rekreační bazén, dětské brouzdaliště, tři tobogány včetně člunového tobogánu, malá a velká vířivka, divoká řeka, vodní chrliče.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod. a večeří v den nástupu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.REKREAČNÍ POPLATEK21 Kč/denPro pobyty od 1.4.21 se poplatek zvyšuje na 30 Kč/osoba/den.POBYT SE ZVÍŘETEM300 Kč/den (Povolena jen malá rasa)PARKOVÁNÍ0 Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu. Při nižší obsazenosti večeře výběr z menu.- k večeři 1 nápoj zdarma - na výběr pivo 0,3 l, víno 0,2 l, rozlévaná (0,2 l) Cola, Sprite, tonic, voda 0,2 l, džus 0,2 l.BONUSY ZDARMA: - neomezeně vstup do krytého bazénu v rámci provozních hodin- parkování- úschova kol- Wi-Fi- SLEVA 25% na vstup do wellnessTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.