Baťov - Otrokovice

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Morava, Otrokovice
Název ubytování Baťov - Otrokovice
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 760 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Baťov*** se nachází v klidném a příjemném prostředí městské čtvrti Baťov v Otrokovicích, nedaleko krajského města Zlín. Je vhodný pro pořádání firemních seminářů, konferencí, kulturních a společenských akcí, ale i pro rekreaci. Bezprostřední okolí hotelu nabízí možnost využít velké přírodní koupaliště Štěrkoviště, předhůří Chřibských lesů, dostatek sportovních možností, nebo lépe poznat baťovský Zlín. Vzhledem ke své výhodné poloze v moravském regionu je hotel Baťov*** vhodný také jako výchozí místo pro turistiku a výlety spojené s poznáváním okolních historických měst a kulturních památek: jen namátkou například Hanácké atény - Kroměříž, ZOO Lešná, Buchlov, Hostýn nebo Velehrad. Pro ty, kdo mají rádi vodu je zde ještě další možnost - plavba po Baťově kanále z Otrokovic do dalšího moravského města - Strážnice. V blízkosti hotelu (do 800 m) se nachází 10 tenisových kurtů, krytá tenisová hala, lanové centrum, fotbalové hřiště, sportovní stadion, in-line ovál, bowling, sqaush, kuželky, sauna, whirlpool.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace Flora, Slovácká izba, Moravský pivní šenk, cukrárna a pizzerie, lobby bar s letní terasou, vinotéka, fitness centrum, víceúčelový sál (až 250 osob), koncertní sál (až 120 osob), velký konferenční sál (až 60 osob), malý konferenční sál (až 25 osob), malý jednací sál (až 25 osob), jednací salonek (až 25 osob), Zámecký salonek (až 30 osob), Wi-Fi internet v celém hotelu, výtah. Na objednání: kosmetika, kadeřnictví, lanové centrum, tenisové kurty.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakové nádraží je cca 1 km od hotelu a z vlaku se dá hned přesednout na místní MHD č. 55, zastávka je cca 50 m od hotelu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusové nádraží je cca 200 m od hotelu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Po dálnici D1 Praha - Brno - Kroměříž, pak po rychlostní komunikaci D55 do Otrokovic , EXIT 30 - neprojíždí se centrem města.

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. K pobytu se snídaní možnost dokoupení večeří (jednotné jídlo - pouze hlavní chod bez polévky) za příplatek v CK a obědů na místě.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel BAŤOV:• Společenský dům (hotel Baťov) byl prohlášený kulturní památkou• klidné a příjemné prostředí městské čtvrti Baťov • poznávání okolních historických měst a kulturních památekKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, s možností přistýlky (klasická kovová rozkládací přistýlka), sprcha nebo vana + WC, fén, TV, telefon s pevným připojením k internetu, terasa.b) 2+2 APARTMÁN - 2 lůžka pro dospělé a 2 přistýlky pro děti, komfortní koupelna s vanou, sprchovým koutem + WC, TV, fén, telefon s pevným připojením k internetu.FORMA STRAVYSnídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. K pobytu se snídaní možnost dokoupení večeří (jednotné jídlo - pouze hlavní chod bez polévky) za příplatek v CK a obědů na místě.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.Dětské postýlky nejsou k dispozici.MOŽNOST KOUPÁNÍVyhřívané venkovní koupaliště (700 m) - skluzavka, dětský bazének, volejbal, nohejbal, ping-pong, houpačky, dětské průlezky, občerstvení.Velké přírodní koupaliště „Štěrkoviště“ (1,3 km příjemnou procházkou po cyklostezce) - upravované pláže, venkovní i vnitřní sprchy, převlékárny, pro menší děti jsou zde 2 bazény se 3 skluzavkami, pískoviště, průlezky s houpačkami, pro starší děti tobogán. Dále 2 volejbalové kurty, minigolf, půjčovna šlapadel a loděk, občerstvení.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt se snídaní začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní od 7:30 do 9:00 hod. druhý den ráno.Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu.Pobyty končí snídaní od 7:30 do 9:00 hod. a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM200,- Kč/denPARKOVÁNÍ0,- Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT• ubytování se snídaní - servírovanéBONUSY ZDARMA• rekreační poplatek• úschova kol• Wi-Fi v prostorách hotelu• parkování

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

SENIOR POBYT 55+ (6 dní/5 nocí, pobyt NE - PÁ)• 5x ubytování v pokoji STANDARD s polopenzí- snídaně servírované- večeře jednotné jídlo bez polévky • 5x za pobyt káva (espresso nebo turecká) nebo čaj• neobsazené lůžko bez příplatkuBONUSY ZDARMA• rekreační poplatek• úschova kol• Wi-Fi v prostorách hotelu• parkováníPobyt v termínech 1.1. - 30.6. a 31.8. - 30.12.2021Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.