Bělá pod Pradědem - Hotel Stará Pošta

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Jeseníky
Název ubytování Bělá pod Pradědem - Hotel Stará Pošta
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 320 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: stolní tenis, tenisový kurt, kulečník, venkovní víceúčelové hřiště, venkovní hřiště pro děti, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, lyžování sjezdové (ski areály: Ski park Filipovice - 460 m, Červenohorské sedlo - 6,8 km).LYŽAŘSKÁ STŘEDISKA:SKI CENTRUM MIROSLAV – LIPOVÁ LÁZNĚ – areál nabízí 3 lyžařské vleky a 1 dvousedačkovou lanovku. LYŽAŘSKÝ AREÁL ČERVENOHORSKÉ SEDLO – jedno z nejznámějších středisek na severní Moravě, zpravidla se zde lyžuje do konce března, nadmořská výška se pohybuje mezi 862 až 1164 m n. m.LYŽAŘSKÝ AREÁL KOUTY – největší ski areál na Moravě s šestisedačkovou lanovkou. AREÁL RAMZOVÁ – nachází se zde 4sedačková a 2 sedačková lanovka. Lanovka je v provozu celoročně. SKI PARK FILIPOVICE – areál uspokojí jak začátečníky, tak náročné lyžaře.NOVINKA, doporučujeme navštívit Dolní Moravu:SKY BRIDGE = nejdelší visutý most pro pěší na světě. Ocitněte se 95 metrů nad hlubokým horským údolím. Přejděte z jednoho horského hřebenu na druhý po 721 metrů dlouhé visuté lávce, jedná se o jedinečný moment a nepopsatelný zážitek. Doporučujeme zakoupit vstupenku dopředu přes e-shop (Vstupenky Sky Bridge 721), abyste se vyhnuli případným frontám, protože na most se pouští v časových intervalech. Důležitou informací pro návštěvníky je, že trasa přes visutý most je jednosměrná. Z výstupu z mostu na vás čeká příjemná procházka naučnou stezkou "Most času". Vstup na most se nachází za horskou chatou Slaměnka u horní stanice sedačkové lanovky Sněžník, která vás může dopravit až ke vstupu na most nebo dorazit můžete pěšky.

POZNÁMKA
Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

Popis stravování

snídaně (bufet) nebo polopenze (večeře - menu o 3 chodech: polévka, hlavní chod (výběr ze tří menu), dezert).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní s možností dokoupení polopenze (v počtu dle zvolené délky pobytu), 1x denně vstup do vnitřního bazénu, vstup na víceúčelové hřiště, do venkovního bazénu (v sezóně), do dětského koutku, úschovnu kol a lyží, Wi-Fi, parkování u hotelu. Možnost využití (za poplatek) masérských a kosmetických služeb, infra sauny, tenisový kurt, zapůjčení kol, koloběžek a další sportovní aktivity.BONUS: výhodné slevy ve ski parku u hoteluPřed hotelem zastávka autobusu se spojením k zajímavým atrakcím.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, bar, venkovní posezení s grilem, hotel. trezor, pro děti - hřiště, koutek, postýlka, strava a nádobí; parkoviště, Wi-Fi (zdarma), služby za poplatek: vnitřní bazén, masáže, infra sauna, úschovna a půjčovna kol, úschovna lyží, půjčovna sport. potřeb, animační programy, skipark.VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkové pokoje Standard, některé možnost 1-2 přistýlek (rozkládací křesla), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, ručníky, osušky, toaletní potřeby), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), pokoje s přistýlkami mají v koupelně vanu;3lůžkové pokoje Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, ručníky, osušky, toaletní potřeby), 2 lůžko, samostatné lůžko, sedačka (v některých pokojích rozkládací - možnost přistýlky), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma);4lůžkové rodinné pokoje Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, ručníky, osušky, toaletní potřeby), obytná místnost s TV-SAT, ložnice 2x dvoulůžko, Wi-Fi (zdarma). Podkrovní rodinný pokoj má v koupelně vanu.2 a 3lůžkové pokoje Ekonomy, v 1. patře, společné soc. zařízení; TV-SAT, Wi-Fi (zdarma).2 až 7lůžkové pokoje v depandancích, společné soc. zařízení; TV-SAT, Wi-Fi (zdarma).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceNázev Jeseníky je zkratkou pro Jesenická oblast neboli Východní Sudety a nacházejí se na nejsevernějším cípu Moravy u polských hranic. Člení se na celky, a to Králický Sněžník, Rychlebské hory, Nízký Jeseník a Hrubý Jeseník, který je jejich jádrem. Nalezneme zde Chráněnou krajinnou oblast Jeseníky a celé území je z 80% pokryté lesy. Důvodů proč navštívit Jeseníky je hned několik. Jedná se o bohatou oblast díky četnosti kulturních památek, zimních středisek, značených tras pro pěší a cykloturistiku. My přidáváme také několik tipů na zajímavá místa kam musíte při návštěvě Jeseníků zavítat!Mnoho turistů zavítá do této oblasti pro jeho blahodárné účinky. Nabízí totiž nejčistší vzduch ve střední Evropě, a tak se nedá divit, že právě lázeňské pobyty zde mají takový úspěch. Lázeňské městečko Karlova Studánka stojí za to navštívit. Natrefíte zde na krásnou architekturu lázeňských pavilonů, mnoho malebných kaváren a celkem 8 minerálních pramenů. Dále za zmínku stojí Termální lázně ve Velkých Losinách.Mezi méně obvyklé turistické cíle patří vodní elektrárny, výjimkou ale je Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně, která se stala dokonce největším divem České republiky a je tak jedním z nejnavštěvovanějších míst v Jeseníkách, kde se vám naskytnou půvabné výhledy do přilehlého okolí, protože horní nádrž elektrárny je umístěna ve výši 1350 m nad mořem.Dalším zajímavým místem je přírodní rezervace Bílá Opava. Jedná se o romantický skalnatý kaňon s vodopády. Naučná stezka vede podél horního toku říčky je dostupná z Karlovy Studánky.Bez pochyby mezi další tipy na výlet je nutné zmínit nejvyšší horu Moravy Praděd a jeho rozhlednu. Vrchol byl vyhlášen jako přírodní rezervace, odkud při štěstí dobrého počasí můžete dohlédnout až na Krkonoše a Vysoké Tatry.Masiv Králického Sněžníku neodmyslitelně patří mezi nejnavštěvovanější místa Jeseníků. Jedná se o chráněnou krajinnou oblast, kde se můžete setkat s mnoho rašeliništi, krasových jevů a pramenem řeky Moravy.Tipy na výlet v obci Dolní Morava: stezka v oblacích, dětské areály: Fun park, Pískový svět, Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, pohádková Stamichmanova stezka; bobová dráha, lanový park, Disc golf Park, snowpark, sáňkařská a crossová dráha, pěší a cyklostezky, ski areál.Mnozí ocení návštěvu hradů a zámků, které se na území Jeseníků nachází, těmi jsou například Zámek Velké Losiny, Zámek Bruntál, Hrad Sovinec a Zámek Linhartovy.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.