Benica - Benešov u Prahy

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Posázaví, Benešov u Prahy
Název ubytování Benica - Benešov
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 3 950 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel se nachází v blízkosti zámeckého parku Konopiště, na okraji Benešova. Město Benešov leží cca 40 km jihovýchodně od Prahy v krajině mezi řekou Sázavou a horou Blaník.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Klimatizovaná restaurace "U Konopiště" s venkovní zahrádkou, Wi-Fi v celém hotelu, výtah, možnost úschovy kol, dětská herna, konferenční prostory, venkovní bazén (sezónní, v provozu cca květen až září), zahrada, dětské hřiště, parkování před hotelem.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlaková zastávka Benešov u Prahy 1,5 km od hotelu. Odtud 20 min pěšky nebo možnost využít taxi nebo se přiblížit k hotelu autobusem. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka Benešov - Benica 60 m od hotelu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
K hotelu se dostanete z hlavního tahu E55 Praha - České Budějovice, odbočíte ke stadionu. Není nutné zajíždět do města.

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze. Možnost dokoupení obědů za příplatek v CK (dvouchodové - polévka a hlavní chod, hlavní chod je výběrem min. ze dvou variant).

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel BENICA:- ideální výchozí bod pro poznávací turistiku Posázaví- hotel je v blízkosti sportovišť i historických památek- 1 700 m od hotelu je Zámek Konopiště- v okolí jsou cyklistické trasy, golfová hřiště, možnosti rybolovu a vodáctví- historické centrum Prahy je pouhých 50 kmKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje, koupelna se sprchou.+ WC, fénem a kvalitní kosmetikou, Wi-Fi, SAT/TV.Na ověření 1 - lůžkové pokoje a pro rodiny s dětmi 3 a 4 - lůžkové pokoje.Ve všech pokojích jsou oddělené postele.CELKOVÁ KAPACITA67 lůžek a 8 přistýlekFORMA STRAVYPolopenze. Možnost dokoupení obědů za příplatek v CK (dvouchodové - polévka a hlavní chod, hlavní chod je výběrem min. ze dvou variant).POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,9 let bez nároku na lůžko má pobyt s polopenzí ZDARMA v doprovodu 2 dospělých osob.Dětská cena platí v doprovodu 2 dospělých osob a zahrnuje ubytování s polopenzí a venkovní bazén.MOŽNOST KOUPÁNÍVenkovní bazén na hotelové zahradě (sezónní, v provozu cca květen až září).Koupadla na Sladovce (3 km) - nádrž 36 x 125 m se postupně svažuje od hloubky 0,5 m - 2,3 m, přírodní koupání s udržovanými okolními travnatými plochami, dřevěná lehátka, sprchy pro osvěžení, převlékárny, pískoviště, občerstvení, volejbalové hřiště a hřiště na pétanque.Krytý plavecký bazén v Benešově (3 km) - malý dětský bazén, velký bazén 25 m, relaxační zóna s masážními tryskami, vířivka, v letních měsících je k dispozici venkovní sluneční terasa s lehátky a slunečníky nebo travnatá plocha s dřevěnými odpočívadly.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 do 20:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK20,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM200,- Kč/denPARKOVÁNÍ0,- Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

PĚTIDENNÍ POBYT V POSÁZAVÍPobyt na 5 dnů/4 noci zahrnuje:• 4x ubytování s polopenzí- snídaně bufetové- večeře dvouchodové (polévka a hlavní chod, hlavní chod je výběrem min. ze dvou variant)• 1 hod. bowlingu nebo adventure golfu (v pasáži Stone Park v centru Benešova 1,5 km od hotelu)• láhev vína 0,7 l na přivítanou na pokojiBONUSY ZDARMA• venkovní bazén (sezónní, v provozu cca květen až září)• Wi-Fi• úschova kol• parkování před hotelemTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.