Best Western Premier Hotel International Brno

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Morava, Brno
Název ubytování International Brno - Brno
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 3 350 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Luxusní hotel je situovaný v historické části města Brna, v centru pod hradem Špilberkem. Odtud to má kousek ke všem brněnským zajímavostem a památkám.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace Lucullus, Plzeňka, Lobby Bar Siesta a Champion's Club, letní terasa, prodej sportovních potřeb a suvenýrů, dětský koutek.Relax centrum - vnitřní bazén se slanou vodou, vířivka, finská a parní sauna, infrasauna, fitness, masáže.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Brna na Hl. nádraží (cca 1 km), odtud tramvají č. 4 a 9 na zastávku "Náměstí svobody (cca 300 m od hotelu).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Brna na autobusové nádraží "Zvonařka" (1,6 km) odtud autobusem na Hlavní nádraží a odtud tramvají č. 4 a 9 na zastávku "Náměstí svobody (cca 300 m od hotelu).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Použijte exit 194 B (Brno – centrum), sledujte označení "Hotel International". Dálnice směr z Prahy – D1, E50, E65. Hotel je situován přímo v centru. Parkování u hotelu nebo v garáži.

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč BEST WESTERN PREMIER HOTEL INTERNATIONAL BRNO?- wellness zóna s bazénem, vířivkou, saunou a fitness- v centru města Brno poblíž turistických památekKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, klimatizace, minibar, sejf, set pro přípravu kávy a čajeCELKOVÁ KAPACITA233 pokojůFORMA STRAVYSnídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 5,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 dospělých osob.MOŽNOST KOUPÁNÍHotelový bazénBrněnská přehrada (pronájem loděk, jacht, šlapadel, projížďky parníkem)Aqualand Moravia (35 km) - aquapark v obci Pasohlávky v okrese Brno-venkov. Jeho kapacita činí 8 000 návštěvníků a vodní plocha má rozlohu přes 3 000 m². Součástí aquaparku je 7 bazénů, 20 tobogánů, 24 typů saun, 4 vířivky, wellness zóna, restaurace a 7D kino. Bazén Za Lužánkami (3 km) - plavecký stadion nabízí osmi dráhový 50ti m bazén (hloubka 1,8 - 5 m) se skokanskou věží a skokanskými prkny pro veřejnost i vrcholové sportovce, rekreační bazén o hloubce 0,8 m a ploše 40 m2 s teplotou vody až 33 stupňů Celsia.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 do 21.00 hod. a snídaní druhý den. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.REKREAČNÍ POPLATEKV ceněPOBYT SE ZVÍŘETEM600,- Kč/denPARKOVÁNÍ250,-Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

TŘÍ NOCI JAKO BRNO (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování s bufetovou snídaní- 1 x 3 chodová večeře včetně sklenice moravského vína- 10% sleva na nápoje dle nabídky hotelu- volný vstup do fittness a Wellness dle provozní doby- Happy hour druhý drink zdarma denně od 15.00 - 17.00 hod.- Wi-Fi- rekreační poplatekTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.