Bohemia Lázně, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Západní Čechy, Karlovy Vary
Název ubytování Bohemia Lázně, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary
Typ ubytování Lázeňský hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 3 150 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Karlovy Vary patří díky své bohaté historii, překrásné lázeňské architektuře, kouzlu přírody, jedinečným termálním pramenům a zajímavým výletům do okolí k městům, které určitě musíte navštívit. Nevyberete-li si z některého z léčebných nebo relaxačních balíčků, přijeďte navštívit město, které proslulo lázněmi, výrobou porcelánu, špičkového broušeného skla, výrobou světoznámého likéru či filmovým festivalem, v rámci hotelového pobytu. Ten Vám nabízí neomezenou možnost poznávání a cestování.Pár kroků od Hadího pramene, v lázeňském centru Karlových Varů, v těsné blízkosti dvou karlovarských kolonád s minerálními prameny se nachází historická budova sanatoria Kriváň.Hlavní Mlýnská kolonáda, je vzdálená jen dvě minuty chůze. Sadová kolonáda se nachází přímo proti hlavnímu vchodu. Za kolonádou se rozprostírá jeden z městských parků – Dvořákovy sady. Hosté lázní si mohou zpříjemnit pobyt také procházkou a nákupem v obchodní zóně, vzdálené jen 10 minut chůze.Léčení zajišťuje v rámci vlastního balneoprovozu s minerální vodou, který je umístěn v sanatoriu Kriváň. Součástí je nové Wellness Spa Centrum s bazénem vybaveným protiproudem, chrličem, masážní lavicí a také saunový koutek – finská, parní sauna, infrasauna a ledová kabina, relaxační masáže (reflexní masáž plosky nohy, masáž lávovými kameny, aroma masáž, anticelulitidní masáž, masáž bambusovými tyčemi)

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace, letní terasa, cukrárna, knihovna, směnárna, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, kosmetický salón, transfery, hotelové taxi, průvodcovské služby, lobby bar, dětský koutek a venkovní hřiště, Wi-Fi

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Karlových Varů, odtud MHD autobus č. 18 do stanice Tržnice, zde přestup na autobus č. 4 nebo 1 a do zastávky LÁZNĚ III Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Karlových Varů, odtud MHD autobus č. 18 do stanice Tržnice, zde přestup na autobus č. 4 nebo 1 a do zastávky LÁZNĚ III Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Od Prahy: Dálnice č. A6 - Praha - Nové Strašecí cca 40 km, potom silnice 1. třídy č.6 do Karlových Varů, doba jízdy cca 1,5 hodiny, 120 km. Hotel leží v lázeňské zóně na kolonádě.

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze.Hotel nabízí možnost bezlepkové stravy (bez příplatku), informaci uvést při rezervaci pobytu.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Hotel Kriváň *** Karlovy Vary?- vlastní Wellness Spa Centrum s bazénem - celý komplex se skládá z několika původních historických domů, které byly postaveny koncem 19.století - lázeňské proceduryKDE BUDETE SPÁT1 a 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou, Spr. nebo vana, WC, TV, telefon, internet, fén, lednice, varný set1 - lůžkové pokoje za příplatek na ověření.CELKOVÁ KAPACITAvíce než 200 pokojůFORMA STRAVYPolopenze.Hotel nabízí možnost bezlepkové stravy (bez příplatku), informaci uvést při rezervaci pobytu.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA!Uvedené dětské ceny - pouze ubytování se stravou - bez procedur.MOŽNOST KOUPÁNÍhotelový bazén Plavecký bazén v Alžbětiných lázních (1,2 km). Centrum vodních sportů KV ARENA (3 km): krytý bazén (25 m), venkovní bazén, vířivka, tobogán, sauny.Přírodní koupaliště ROLAVA (4,5 km - MHD) - součástí areálu jsou tenisové kurty, okruh pro in-line bruslaře, horolezecká stěna, dětský koutek, tobogán, WC, sprchy a občerstvení. Městské koupaliště v Ostrově (16 km) - 50 m dlouhý, vyhřívaný bazén a dva malé dětské bazényNEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17:30 hod v den příjezdu. Pobyty s polopenzí končí snídaní a uvolněním pokoje do 12:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEKcca 35 Kč / den (dle místní sazby)POBYT SE ZVÍŘETEM200 Kč / denPARKOVÁNÍ170 Kč / garážOmezená kapacita parkovacích míst - nutná rezervace předem.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

PRO IMUNITU (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný) Tento rekonvalescenční léčebný program je zaměřen na podporu a posílení imunitního systému po prodělání onemocnění dýchacích cest a post-covidových stavech. Léčba je cílena na optimalizaci trávicích procesů a obnovení rovnováhy v organismu pomocí pitné kúry a procedury zvané vícestupňová oxygenoterapie.- 6x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběr z 10ti menu, rautové stoly se zeleninovými saláty a přílohami)- 1x vstupní lékařská prohlídka- doporučené lázeňské procedury (9 hlavních a 9 vedlejších procedur): 3 x kyslíková terapie doplněná vitamíny, 3 x inhalace / solnájeskyně, další procedury na předpis lékaře- za doplatek - infuze vitamínu C, analýza složení těla pomocí INBODY 770- dárek na posílení imunity- pohotovostní služba zdrav. sester

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

MEDICAL WELLNESS ENERGY (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný) - 6x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběr z 10ti menu, rautové stoly se zeleninovými saláty a přílohami)- 1x uvítací přípitek- léčení: vstupní lékařská prohlídka, doporučené lázeňské procedury: analýza složení těla, 1x klasická masáž částečná, 1x wellness masáž dle přání klienta, 1x hydropunkturní masáž, 2x perličková koupel, 1x floating - Mrtvé moře- 6x 1 hod vstup do bazénu s protiproudem, masážní lavicí a saunovým koutkem (finská, parní, infrasauna)- pohotovostní služba zdrav. sesterDětské ceny bez procedur.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

RELAXACE A REGENERACE (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběr z 10ti menu, rautové stoly se zeleninovými talíři a přílohami)- 1x uvítací přípitek- 1x vstupní lékařská prohlídka- 1x klasická masáž částečná- 1x hydropunktura / celková vířivá koupel dle kapacity provozu- 1x solná jeskyněDětské ceny bez procedur.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

RELAXACE A REGENERACE (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběr z 10ti menu, rautové stoly se zeleninovými talíři a přílohami)- 1x uvítací přípitek- 1x vstupní lékařská prohlídka- 1x klasická masáž částečná- 1x hydropunktura / celková vířivá koupel (dle kapacity provozu)- 1x solná jeskyně- 1x 2 hod vstup do bazénu s protiproudem, masážní lavicí a saunovým koutkem (finská, parní, infrasauna)Dětské ceny bez procedur.

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

TÝDEN U VŘÍDLA (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný) - 6x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběr z 10ti menu, rautové stoly se zeleninovými saláty a přílohami)- 1x uvítací přípitek- 1x láhev vína na pokoj- 1x posezení u kávy (káva a zákusek nebo zmrzlinový pohár)- 1x vstupní lékařské vyšetření vč. předpisu pitné kúry, návrhu dietní stravy a procedur- 12x léčebné a relaxační procedury (klasické masáže, vířivé koupele, solná jeskyně)- 3x 1 hod vstup do bazénu s protiproudem, masážní lavicí a saunovým koutkem (finská, parní, infrasauna)Dětské ceny bez procedur.

PROGRAMOVÝ POBYT č.6

VALENTÝNSKÁ ROMANTIKA (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběr z 10ti menu, rautové stoly se zeleninovými saláty a přílohami. Strava s nealkoholickým nápojem a alkoholickým nápojem dle nabídky)- uvítací přípitek- 1x slavnostní večeře ala carte menu restaurace Bernard (předkrm, polévka, hlavní menu, salát)- 1x posezení u kávy a zákusku- 1x masáž lávovými kameny nebo aroma masáž (dle kapacity provozu)- 1x aromatická perličková koupel- 2x 1 hodina volného využití bazénu s protiproudem, chrličem, masážní lavicí a vstupem do saunového koutku- dárek z Karlových Varů

PROGRAMOVÝ POBYT č.7

ELIXÍR PRO ŽENY (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběr z 10ti menu, rautové stoly se zeleninovými saláty a přílohami. Strava s nealkoholickým nápojem a alkoholickým nápojem dle nabídky)- uvítací přípitek- 1x slavnostní večeře ala carte menu restaurace Bernard (předkrm, polévka, hlavní menu, salát)- 1x posezení u kávy a zákusku- 1x masáž lávovými kameny nebo aroma masáž (dle kapacity provozu)- 1x aromatická perličková koupel- 2x 1 hodina volného využití bazénu s protiproudem, chrličem, masážní lavicí a vstupem do saunového koutku- dárek z Karlových Varů

PROGRAMOVÝ POBYT č.8

VELIKONOČNÍ POBYT (5 dní / 4 noci, nástup ČT)- 4x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběr z 10ti menu, rautové stoly se zeleninovými saláty a přílohami. Strava s nealkoholickým nápojem a alkoholickým nápojem dle nabídky)- uvítací přípitek- vstupní lékařská prohlídka včetně předpisu procedur a pitné kúry- 7x procedura (2 hlavní, 3 vedlejší procedury dle předpisu lékaře a zdravotního stavu klienta)- 1x hodinový vstup do bazénu s protiproudem, chrličem, masážní lavicí, saunovým koutkem - finská, parní, infrasauna, ledová kabina- 1x vstup do solné jeskyně- pohotovostní služba lékařů a sester- velikonoční pomlázkaTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.