Bohmann - Babylon

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Český les, Babylon u Domažlic
Název ubytování Bohmann - Babylon
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 520 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Bohmann se nachází v oblíbeném letovisku Babylon, uprostřed lesů, jimiž vévodí hora Čerchov (1042 m n. m.), 8 km od Domažlic. Český les nabízí návštěvníkům krásné procházky i celodenní túry po pohoří Haltravy a Čerchova.V okolí je velké množství cyklostezek a naučných stezek.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace, letní terasa, salonek, letní diskotéky, tenisový kurt, volejbalové hřiště, půjčovna kol, zastřešený bazén, stolní tenis, houpačky pro děti.Letovisko Babylon nabízí přírodní koupaliště. (vstup zdarma)

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlaková zastávka cca 500 m od hotelu Bohmann.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Babylon, zastávka přímo u hotelu Bohmann (50 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Z Domažlice po silnici č. 26 směrem Folmava, hotel leží přímo u cesty po levé straně.GPS: +49° 23' 55.59", +12° 51' 34.41"

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně nebo polopenze dle typu pobytu.Snídaně výběr ze snídaňových menu, večeře výběr z menu.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Bohmann:- Chodsko - oblast bohatá na lidové tradice a nezaměnitelný folklór, chodské nářečí a zvyky- zdarma venkovní bazénKDE BUDETE SPÁT2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, TV, Wi-Fi.Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), případný poplatek bude hrazen při příjezdu na recepci. Po předchozím ověření je možný 1 - lůžkový pokoj bez příplatku.CELKOVÁ KAPACITA67 lůžekFORMA STRAVYSnídaně nebo polopenze dle typu pobytu.Snídaně výběr ze snídaňových menu, večeře výběr z menu.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍHotelový venkovní zastřešený bazén s lehátky.Babylonský rybník s travnatou pláží a pozvolným přístupem do vody a mnoha atrakcemi, hřiště na volejbal, dětské hřiště s houpačkami a kolotočem (250 m od hotelu, vstup zdarma).AQUACENTRUM Domažlice (7 km) - plavecký bazén, zážitkový bazén, bazén se slanou vodou, tobogán, ricochet, kuželna, bowling.Koupaliště ve FURT im Wald (12 km).NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 13:00 do 20:00 hod. a snídaní druhý den pobytu.V případě polopenze pobyt začíná večeří v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.REKREAČNÍ POPLATEKV ceněPOBYT SE ZVÍŘETEM60 Kč/denPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYTUbytování se snídaní výběrem ze snídaňových menu.BONUSY ZDARMA- v letních měsících vstup do venkovního bazénu- tenisový kurt- stolní tenis- parkování- rekreační poplatek- Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

AKTIVNÍ RELAXAČNÍ POBYT (3 dny/2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s polopenzí (snídaně výběr ze snídaňových menu, večeře výběr z menu)- 1x uvítací drink - úschova nebo zapůjčení kol - zapůjčení holí Nordic walking - informační balíček včetně mapy - 1x vstupenka do Domu přírody v Klenčí p. Čerchovem - vstup do venkovního bazénu (v letních měsících)BONUSY ZDARMA- parkování- rekreační poplatek- Wi-FiNELZE neobsazené lůžko v pokoji. Po předchozím ověření je možný 1 lůžkový pokoj bez příplatku.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

ODPOČINKOVÝ POBYT PRO SENIORY od 55 let (6 dnů/5 nocí, nástup v neděli)- 5x ubytování s polopenzí (snídaně výběr ze snídaňových menu, večeře výběr z menu)- 1x káva nebo čaj s dezertem - 1x obědový balíček na výlet- 1x vstupenka do Domu přírody v Klenčí p. Čerchovem - 1x vstupenka do Muzea v Domažlicích - pes bez poplatku - vstup do venkovního bazénu (v letních měsících)- odvoz z vlaku do hotelu a zpět BONUSY ZDARMA- parkování- rekreační poplatek- Wi-FiNELZE neobsazené lůžko v pokoji. Po předchozím ověření je možný 1 lůžkový pokoj bez příplatku.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

ODPOČINKOVÝ POBYT PRO SENIORY od 55 let (8 dnů/7 nocí, nástup v neděli)- 7x ubytování s polopenzí (snídaně výběr ze snídaňových menu, večeře výběr z menu)- 2x káva nebo čaj s dezertem - 2x obědový balíček na výlet - 1x vstupenka do Domu přírody v Klenčí p. Čerchovem - 1x vstupenka do Muzea v Domažlicích - pes bez poplatku - vstup do venkovního bazénu (v letních měsících)- odvoz z vlaku do hotelu a zpět BONUSY ZDARMA- parkování- rekreační poplatek- Wi-FiNELZE neobsazené lůžko v pokoji. Po předchozím ověření je možný 1 lůžkový pokoj bez příplatku.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.