Boží Dar - Apartmány Stein

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Krušné hory
Název ubytování Boží Dar - apartmány Stein
Typ ubytování Apartmány a studia
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: tenis a hřiště (200 m), značené trasy pro pěší a turistiku, půjčovna kol a lyží (200 m), běžecké (Krušnohorská magistrála) a sjezdové lyžování (lyžařský areál Novako (200 m - lyžařská škola, skiservis, U-rampa), Neklid (1 km), Klínovec (4 km), Fichtelberg-Oberwiesenthal – Německo (3 km)).Volný čas: v okolí - kryté bazény, wellness, sauny, Aquacentrum Jáchymov (8 km), výlety po okolí (Klínovec, Plešivec, rašeliniště, ...atd.).

POZNÁMKA
Parkování: 4 parkovací místa u apartmánů (poplatek 150 Kč za noc).

Popis stravování

vlastní (vybavený kuch. kout), restaurace v centru města (100 m).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje pronájem apartmánu na noc (v počtu dle objednané délky pobytu), místní poplatky, využítí kolárny / lyžárny, Wi-Fi.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍspolečenská místnost s krbem a TV, úschovna kol a lyží, Wi-Fi (zdarma), parkoviště (za příplatek), akceptace platebních karet.VYBAVENÍ POKOJŮ4lůžkové apartmány s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), kuch. kout (nádobí a příbory, chladnička, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, toastovač, rychlovarná konvice), TV s radiem a budíkem, Wi-Fi (zdarma), pro děti - postýlka, dětská židlička, dětský příbor, dětské sedátko na WC, stupátko pod umyvadlo.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceKrušné hory tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec (1244 m.n.m.).Co do výšky nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách – ať už pěšky, na kole nebo na běžkách – si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.A že je rozhodně co pozorovat. Tajemná rašeliniště, rozlehlé větrné pláně i hluboké lesy vonící po houbách a borůvkách. Ale nejen to. Díky své hornické historii skrývají Krušné hory celou řadu jedinečných technických památek. Můžete sestoupit do temného podzemí a na vlastní kůži se seznámit s prostředím, kde se psaly dějiny Krušnohoří. Nebo zůstaňte na povrchu a projděte se podél Blatenského příkopu, navštivte Vlčí jámy, poznejte odvrácenou tvář jáchymovských dolů při procházce Jáchymovským peklem.Magická horská krajina, drsná a romantická zároveň, čeká, až ji objevíte.Krušnohoří na seznamu UNESCO Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří je prvním českým přehraničním souborem památek, který se dostal 6.7.2019 na Seznam světového kulturního přírodního dědictví UNESCO.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.