Budweis - České Budějovice

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Čechy, České Budějovice
Název ubytování Budweis - České Budějovice
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Budweis se nachází přímo v historickém jádru města, v klidné části, u ústí slepého ramene řeky Malše. Historie budovy sahá až do 14. století, kdy na tomto místě stával mlýn. Kousek od hotelu (cca 300 m) se nachází hlavní čtvercové náměstí Přemysla Otakara II., jež patří mezi nejhezčí v Evropě.Z oken pokojů je nádherný výhled na soutok řek Vltavy a Malše, na historickou část města podél slepého ramene řeky Malše s Dominikánským klášterem - nejstarší památkou města, který byl vystavěn při zakládání města ve 13. století a stal se součástí městského opevnění.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, kavárna, 2 výtahy, Wi-Fi a pevné připojení k internetu (v celém objektu), 2 výtahy, půjčovna jízdních kol, úschova jízdních kol, konferenční prostory, parkování u hotelu - venkovní parkoviště a hotelová garáž.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Českých Budějovic na hlavní nádraží (cca 2 km), odtud MHD k hotelu. Tramvaj č. 4 na zastávku "U Zelené ratolesti (cca 250 m od hotelu). Projít kolem Obchodní akademie, přes Rabeštejnskou vě, poté doprava k hotelu.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Českých Budějovic na Autobusové nádraží (cca 2 km, hned vedle vlakového nádraží), odtud MHD k hotelu. Tramvaj č. 4 na zastávku "U Zelené ratolesti (cca 250 m od hotelu). Projít kolem Obchodní akademie, přes Rabeštejnskou vě, poté doprava k hotelu.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem směrem od Veselí nad Lužnicí po D3, sjezd na České Budějovice, poté směr centrum. Hotel leží u Slovanského ostrovu a Atletického stadionu či Plaveckého bazénu. Parkování přímo u hotelu.

Popis stravování

FORMA STRAVY snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Pozn. hotel neposkytuje bezlepkové pečivo, hosté musí mít své.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Budweis České Budějovice:- v centru, jen 300 m od náměstí Přemysla Otakara II- historie budovy sahá až do 14. století- letní koupaliště a krytý bazén 350 m od hoteluKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky, vana + WC, SAT/TV, klimatizace, minibar, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi, fén, telefon, rádio, trezor, žehlící souprava.Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK ATIS standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA60 pokojů (z toho jen 3 s možností přistýlky).FORMA STRAVYsnídaně formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Pozn. hotel neposkytuje bezlepkové pečivo, hosté musí mít své.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 3,99 let na přistýlce nebo na lůžku rodičů se snídaní ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena na přistýlce je povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.MOŽNOST KOUPÁNÍPlavecký stadion na Sokolském ostrově České Budějovice (350 m) - vnitřní část: plavecký bazén (50 x 20 m), skokanský bazén (10 x 12 m, hl. 3,6 m), dětský bazén (20 x 10 m), krytý tobogán v délce 80 m, vířivka malá pro 8 osob, vířivka velká pro 34 osob, 2 parní komory. Letní plovárna na Sokolském ostrově České Budějovice (350 m) - padesátimetrový pro plavce a menší pro neplavce, brouzdaliště s věncem venkovních sprch, solária, písčitou i travnatou pláž a komplex dřevěných šaten, obří skluzavky a součástí areálu je i restaurace s terasou.Přírodní BIO koupaliště BOREK (6 km) s plným zázemím, dětským brouzdaliště, dětským hřištěm.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEKv ceněPOBYT SE ZVÍŘETEM250 Kč/denPARKOVÁNÍvenkovní zdarmaGaráže: 100 Kč/auto/nocVenkovní parkoviště je přímo u hotelu (je pod kamerovým systémem ) - toto je pro ubytované hosty gratis. Parkování venku není možné rezervovat předem. Podzemní garáže: za poplatek, pro klienty ATIS s 50% slevou, t.j. je ve výši CZK 100,00 / jedno parkovací místo / noc. Při parkování v garáži prosíme na recepci uvést Vaši SPZ auta. Výška vjezdu je 2,1 m. Požadavek na rezervaci podzemní garáže prosíme uvést do objednávky.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

OBJEVTE KRÁSY JIŽNÍCH ČECH NEJEN NA KOLE (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování s bufetovou snídaní- 1x 3 chodová večeře s 1 pivem (v den příjezdu)BONUSY ZDARMA:- 1x káva se zákuskem- úschova kol- Wi-Fi v celém hotelu- rekreační poplatek- parkování na venkovním parkovišti- sleva 50% na využití garáže

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

OBJEVTE KRÁSY JIŽNÍCH ČECH NEJEN NA KOLE (5 dnů / 4 noci, nástup libovolný)- 4x ubytování s bufetovou snídaní- 1x 3 chodová večeře s 1 pivem (v den příjezdu)BONUSY ZDARMA:- 1x káva se zákuskem- úschova kol- Wi-Fi v celém hotelu- rekreační poplatek- parkování na venkovním parkovišti- sleva 50% na využití garážeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.