Černá v Pošumaví - Hotel Racek

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Jižní Čechy
Název ubytování Černá v Pošumaví - Hotel Racek
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: stolní tenis, vodní sporty a koupání s písčitou nebo travnatou pláží nabízí cca 30 metrů vzdálené Lipenské jezero, rybolov, fotbalové hřiště, multifunkční sportovní hřiště, tenis, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, běžecké a sjezdové lyžování (Skiareál Lipno, Hochficht).

POZNÁMKA
Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

Popis stravování

snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - bufet).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v hotelu) nebo bez stravy (ubytovna, domek a chaty), úschovu kol, parkování u hotelu (pro motorky v uzavřeném prostoru).VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, bar, hotel. trezor, konferenční služby, venkovní posezení, úschovna a půjčovna kol, úschovna lyží, wellness služby (whirlpool, fitness, sauna, masáže), Wi-Fi (zdarma), pro děti - hřiště, postýlka, stolička, strava a ZOO koutek; parkoviště, uzavřené parkování pro motocyklisty, akceptace platebních karet.VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (některé s balkónem - za příplatek), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, minibar, Wi-Fi (zdarma); 2lůžkové nové chatky, 4lůžkové dvojchatky a nezrekonstruované 4lůžkové staré chatky (lůžka, stůl, židle, skříň, 2lůžková chatka přistýlky - palanda), společné sociální zařízení u bistra; 3, 6 a 8lůžkový pokoj v ubytovně (palandy), společné soc. zařízení v budově; 3-6lůžkové pokoje v domku, společné soc. zařízení v budově, v některých pokojích palandy, TV.

Popis lokality ubytování

Popis destinacePatří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků ke koupání i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, pěkná příroda, slatinné lázně, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí nebo zoologické zahrady – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).TIPY NA VÝLET: -Český Krumlov – hrad a zámek, muzea, otáčivé hlediště-hrady: Kašperk, Rožmberk, Zvíkov; zámky: Hluboká nad Vltavou, Orlík nad Vltavou, Červená Lhota, Bechyně-Třeboň (lázně, rybník Svět, Schwarzenberská hrobka, zámek,…)-CHKO Blanský les-CHKO Šumava (pramen Vltavy, ledovcová jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské, Plešné; prales Boubín,…)-rekreační oblast Lipno (Stezka v korunách stromů, bobová dráha, lanové centrum, lyžařské středisko)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.