Černý Kůň - Louny

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, České středohoří, Louny
Název ubytování Černý Kůň - Louny
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Louny jsou také přezdívány „jižní brána Českého středohoří“ či „Perla na řece Ohři“. Leží na řece Ohři, cca 60 km severozápadně od Prahy a 20 km od Žatce a 30 km od Mostu. Hotel Černý kůň leží v samém centru města Louny. Z jeho pokojů je nádherný výhled na lounskou pěší zónu a především chrám sv. Mikuláše.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
stylová irská restaurace s pravým Guinessem a irskými specialitami, kavárna Chesterfield v anglickém stylu, VIP salonek pro uzavřenou společnost, vyhřívaná Zahradní restaurace, Music Bar "Za zdí" (v období od října do dubna s pravidelnými sobotními koncerty). Aktuální program Music Baru najdete ZDEKINO SVĚT - jedno z nejmodernějších kin v ČR s projekcemi ve 3D, v nejvyšším rozlišením obrazu 4K a s prostorovým ozvučením AUROMAX 26.1.2. Program kina ZDEPro rodiny s dětmi skákací hrad, pískoviště, mlhovač, pravidelné víkendové projekce pohádek v kině. Pro cyklisty je k dispozici úschovna kol.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Loun. Zastávka "Louny - město" (1 km od hotelu), "Louny - střed" (1,5 km) a zastávka "Louny" (2,5 km od hotelu). Dále taxi nebo MHD.Nejbližší zastávka MHD od hotelu je zastávka Žižkova" cca 150 m od hotelu.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Loun. Z Prahy jezdí do Loun přímé autobusové linky. Autobusové nádraží cca 1,2 km od hotelu. Dále taxi nebo MHD.Nejbližší zastávka MHD od hotelu je zastávka Žižkova" cca 150 m od hotelu.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Loun, směr centrum, hotel leží kousek od Mírového náměstí a kostelu sv. Mikuláše.Hotel nemá vlastní parkoviště. Přímo před hotelem a na náměstí (150 m) jsou městská placená parkoviště, platí se ve všední dny od 8.00 do 18.00 hod a v sobotu od 8.00 do 12.0025 Kč /hod. Ve vzdálenosti cca 200 m od hotelu se dají najít parkovací místa zdarma.

Popis stravování

FORMA STRAVY polopenze - snídaně formou bufetu, večeře jednotné menu o 2 chodech (polévka a hlavní jídlo).Možnost dokoupení obědů na místě.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Černý kůň Louny:- Přes den „LOUNSKÁ NEJ“ a večer "FILMOVÝ REJ"- v historickém centru Loun- neomezený vstup do kina Svět (o víkendu až 6 představení denně)KDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. Pokoje s výhledem na kostel sv. Mikuláše bez příplatku (pouze jako nezávazné přání klienta.b) 2 - lůžkové APARTMÁNY možností dětské přistýlky, obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí, chladnička, SAT/TV, Wi-Fi, koupelna s vanou, výhled na kostel. Tento typ pokojů na ověření vč. příplatku.CELKOVÁ KAPACITA11 pokojůFORMA STRAVYpolopenze - snídaně formou bufetu, večeře jednotné menu o 2 chodech (polévka a hlavní jídlo).Možnost dokoupení obědů na místě.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena platí v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.MOŽNOST KOUPÁNÍměstské koupaliště LOUNY (700 m)Krytý bazén LOUNY (2 km) - nový krytý bazén, vířivka, sauna, tobogán, divoká řeka, mokrý bar. Vedle i další sportoviště: sportovní hala, skate park, tenis, volejbal, venkovní posilovna, dětské hřiště aj.REKREAČNÍ POPLATEKneplatí sePOBYT SE ZVÍŘETEMbez poplatkuPARKOVÁNÍHotel nemá vlastní parkoviště.Přímo před hotelem a na náměstí (150m) jsou městská placená parkoviště, platí se ve všední dny od 8.00 do 18.00 cca 25 Kč /hod, ve vzdálenosti cca 200 m od hotelu se dají najít parkovací místa zdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

DOVOLENÁ JAKO V KINĚ (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování se snídaní- 3x dvouchodová večeře (polévka + hlavní jídlo)- volný neomezený vstup do hotelového kina (až 6 filmů denně, z toho 3 dětské)- 1x volný vstup do regionálního muzea- 1x volný vstup do věže chrámu Sv. Mikuláše- Wi-FiBONUS pro seniory nad 60 let: 1 x za pobyt káva s domácím zákuskem

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

DOVOLENÁ JAKO V KINĚ (6 dnů / 5 nocí, nástup libovolný)- 5x ubytování se snídaní- 5x dvouchodová večeře (polévka + hlavní jídlo)- volný neomezený vstup do hotelového kina (až 6 filmů denně, z toho 3 dětské)- 1x volný vstup do regionálního muzea- 1x volný vstup do věže chrámu Sv. Mikuláše- Wi-FiBONUS pro seniory nad 60 let: 1 x za pobyt káva s domácím zákuskemTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.