Česká Skalice - Hotel Holzbecher

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Východní Čechy
Název ubytování Česká Skalice - Hotel Holzbecher
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 375 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: v hotelu kulečník, stolní tenis, pétanque, bazén v letních měsících, v okolí - značené trasy pro pěší a cykloturistiku, vodní sporty.

Popis stravování

vlastní strava, za příplatek snídaně, polopenze nebo plná penze (snídaně – bufet, oběd, večeře - výběr z menu).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy (v počtu dle zvolené délky pobytu). V případě pobytu delšího než 5 nocí sleva zahrnuta v ceně. Možnost dokoupení stravy.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, hotel. trezor, restaurace, venkovní posezení, konferenční služby, vinárna, 2 salónky, směnárna, Wi-Fi (zdarma), pro děti - postýlka, herna, hřiště, stolička a strava; venkovní bazén (v letních měsících), úschovna a půjčovna kol, půjčovna stolních her, parkoviště, akceptace platebních karet.VYBAVENÍ POKOJŮ2-4lůžkový pokoj , vlastní soc. zařízení (sprchový kout, WC), TV, internetová přípojka.Suite, obývací pokoj, ložnice, vlastní soc. zařízení (sprchový kout, WC), lednice, TV, internetová přípojka.Apartmán, obývací pokoj, ložnice, koupelna, SAT-TV, radiobudík, vybavený kuchyňský kout s lednicí, internetová přípojka.Za příplatek možnost pokoje s klimatizací.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceVýchodní Čechy nabízí neskutečné množství příležitostí, jak prožít aktivní dovolenou ve dvojici nebo s celou rodinou. Během Vaší dovolené si zlepšíte fyzickou kondici a zároveň budete i relaxovat. Okolí a krásná příroda vytváří ideální podmínky pro turistiku, na své si přijdou nejen nadšenci hor, ale i příznivci romantických údolí.Kromě čarokrásné přírody nabízejí východní Čechy mnohem více.Nádherná příroda se zde spojuje s velkolepou historií, lidským umem, úchvatnou hudbou a všemožnými druhy sportu. Zdejší lidé jsou velmi milí a pohostinní, žijí bohatým kulturním a společenským životem. Navštivte východní Čechy a budete se moci seznámit s lidovými a folklórními tradicemi včetně řemeslné výroby, objevit množství hradů i zámků, starobylých vojenských pevností a opevnění. Na své si přijdou i příznivci městských památkových rezervací. Nenechte si ujít ani další atraktivní památky z doby renesance a baroku, ale ani moderní meziválečnou architekturu. Jako odměna na Vás čeká chuť výtečného pardubického perníkového srdce, která k tomuto regionu neodmyslitelně patří.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.