České Budějovice - Hotel Klika

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Jižní Čechy
Ubytování České Budějovice - Hotel Klika
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 675 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POZNÁMKA
Hotel disponuje v bezprostřední blízkosti vlastním parkovištěm, možnost parkování v uzamčené garáži. (za poplatek)Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), místní poplatky.Balíček 2Cena pobytu Odpočinkový pobyt u Slepého ramene (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 2x večeře 3chodová se svíčkami), 1x komentovanou vyhlídkovou plavbu lodí.Balíček 3Cena pobytu Romantický pobyt u krbu (2 noci) zahrnuje 2x ubytování v apartmánu s krbem se snídaní, 1x tříchodovou večeři se svíčkami, uvítání na pokoji květinami a aperitivem.Balíček 4Cena pobytu Relaxační pobyt se saunou (2 noci) zahrnuje 2x ubytování v apartmánu se saunou se snídaní, 1x tříchodovou večeři, uvítání na pokoji květinami a aperitivem.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, terasa, výtah (v nové části), pro děti: postýlka; parkoviště, garáž (úschovna motorky či kola).VYBAVENÍ POKOJŮ2 a 3lůžkové pokoje a 2lůžkové apartmá se saunou (a krásným výhledem na ostrov a Malši - cena na vyžádání) a 4lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), televize, telefon, Wi-Fi.

Popis lokality ubytování

Popis destinacePatří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků ke koupání i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, pěkná příroda, slatinné lázně, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí nebo zoologické zahrady – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).TIPY NA VÝLET: -Český Krumlov – hrad a zámek, muzea, otáčivé hlediště-hrady: Kašperk, Rožmberk, Zvíkov; zámky: Hluboká nad Vltavou, Orlík nad Vltavou, Červená Lhota, Bechyně-Třeboň (lázně, rybník Svět, Schwarzenberská hrobka, zámek,…)-CHKO Blanský les-CHKO Šumava (pramen Vltavy, ledovcová jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské, Plešné; prales Boubín,…)-rekreační oblast Lipno (Stezka v korunách stromů, bobová dráha, lanové centrum, lyžařské středisko)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.