České Budějovice - Hotel Klika

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Jižní Čechy
Název ubytování České Budějovice - Hotel Klika
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 570 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
U hotelu: památky Českých Budějovic, síť cyklo i in-line tras, možnost výletů na lodi či šlapadle.Sport: na vedlejším Sokolském ostrově se nachází městská plovárna s fitness a wellness, atletický okruh, tenisové kurty a mnohá sportoviště.V okolí hotelu: Hluboká nad Vltavou se svým zámkem, vesnice Holašovice zapsaná v seznamu UNESCO, rozhledna na Kleti či vyhlášený Český Krumlov nebo lázeňské město Třeboň.

POZNÁMKA
Hotel disponuje v bezprostřední blízkosti vlastním parkovištěm, možnost parkování také v uzamčené garáži (obojí za poplatek).Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Popis stravování

Snídaně (formou bufetového stolu s neomezeným množstvím snídaňových nápojů, včetně čerstvých rohlíků a chleba z místní malé pekárny).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), místní poplatky.Balíček 2Cena pobytu Odpočinkový pobyt u Slepého ramene (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 1x večeři 3chodovou se svíčkami, 1x parkovné pro osobní auto po dobu pobytu.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍRecepce, hot. trezor, restaurace, terasa, výtah (v nové části), pro děti: postýlka; parkoviště, garáž (úschovna motorky či kola).VYBAVENÍ POKOJŮ1lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana), 1 ložnice (1x jednolůžko), telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na město a řeku.2lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana), 1 ložnice (1x dvoulůžko/2x jednolůžko), telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na město a řeku.3lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x jednolůžko), telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na město a řeku.4lůžkový apartmán, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 2 ložnice (1x dvoulůžko, 2x jednolůžko, 1x pohovka), krb, pračka, lednice, rychlovarná konvice, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na město a řeku.2lůžkový apartmán, vlastní sociální zařízení (WC, vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko), klimatizace, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na ostrov a Malši.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceJižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná. Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.