České Budějovice - Hotel Klika

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Jižní Čechy
Název ubytování České Budějovice - Hotel Klika
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 650 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
U hotelu: památky Českých Budějovic, síť cyklo i in-line tras, možnost výletů na lodi či šlapadle.Sport: na vedlejším Sokolském ostrově se nachází městská plovárna s fitness a wellness, atletický okruh, tenisové kurty a mnohá sportoviště.V okolí hotelu: Hluboká nad Vltavou se svým zámkem, vesnice Holašovice zapsaná v seznamu UNESCO, rozhledna na Kleti či vyhlášený Český Krumlov nebo lázeňské město Třeboň.

POZNÁMKA
Hotel disponuje v bezprostřední blízkosti vlastním parkovištěm, možnost parkování také v uzamčené garáži (obojí za poplatek).Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Popis stravování

Snídaně (formou bufetového stolu s neomezeným množstvím snídaňových nápojů, včetně čerstvých rohlíků a chleba z místní malé pekárny).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), místní poplatky.Balíček 2Cena pobytu Odpočinkový pobyt u Slepého ramene (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 2x večeře 3chodová se svíčkami), 1x komentovanou vyhlídkovou plavbu lodí.Balíček 3Cena pobytu Romantický pobyt u krbu (2 noci) zahrnuje 2x ubytování v apartmánu s krbem se snídaní, 1x tříchodovou večeři se svíčkami, uvítání na pokoji květinami a aperitivem.Balíček 4Cena pobytu Relaxační pobyt se saunou (2 noci) zahrnuje 2x ubytování v apartmánu se saunou se snídaní, 1x tříchodovou večeři, uvítání na pokoji květinami a aperitivem.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍRecepce, hot. trezor, restaurace, terasa, výtah (v nové části), pro děti: postýlka; parkoviště, garáž (úschovna motorky či kola).VYBAVENÍ POKOJŮ2 a 3lůžkové pokoje a 2lůžkové apartmá se saunou (a krásným výhledem na ostrov a Malši - cena na vyžádání) a 4lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén (možnost zapůjčení na recepci), televize, telefon, Wi-Fi (zdarma).

Popis lokality ubytování

Popis destinacePatří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků ke koupání i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, pěkná příroda, slatinné lázně, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí nebo zoologické zahrady – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).TIPY NA VÝLET: -Český Krumlov – hrad a zámek, muzea, otáčivé hlediště-hrady: Kašperk, Rožmberk, Zvíkov; zámky: Hluboká nad Vltavou, Orlík nad Vltavou, Červená Lhota, Bechyně-Třeboň (lázně, rybník Svět, Schwarzenberská hrobka, zámek,…)-CHKO Blanský les-CHKO Šumava (pramen Vltavy, ledovcová jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské, Plešné; prales Boubín,…)-rekreační oblast Lipno (Stezka v korunách stromů, bobová dráha, lanové centrum, lyžařské středisko)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.