Cheb - Resort Stein

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Západní Čechy
Název ubytování Cheb - Resort Stein
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: soft tenis, badminton, pétanque, vyjížďky na koních (hotel má vlastní stáj), značené trasy pro pěší a cykloturistiku.

POZNÁMKA
Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.Příplatky: za 1lůžkový pokoj (cena na vyžádání), za parkování (75 Kč/noc - platba na místě).

Popis stravování

polopenze (snídaně - bufet, večeře – výběr ze 3 menu o 3 chodech).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy v počtu dle zvolené délky pobytu, parkování.Balíček 2Cena pobytu Luxusní romantické dny (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze snídaně bufet nebo donáška na pokoj, 1x večeře 3chodová - výběr z menu, 1x večeře 5chodová romantická při svíčkách), romantickou výzdobu pokoje, mísu ovoce na pokoji při příjezdu, 1x vířivku pro dva s lahví sektu a jahodami, 1x 90 min. vstup do sauny a danária, 1x romantickou lázeň ve dvojvaně s přísadou piva nebo bylinek, 1x masáž se zábalem, možnost projížďky na koni se slevou 10 %, místní poplatek, parkování.Balíček 3Cena pobytu 3 dny s koňmi pro pokročilé (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 2x vstup do sauny (1 hod.), 1x vyjížďku na koni do Františkových Lázní a okolí - Komorní Hůrky (2. den pobytu, 4 hod.), 1x vyjížďku na koni do okolí přehrady Skalka (3. den pobytu, 2 hod.).Balíček 4Cena pobytu Vital pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 3x polední snack (polévka a salát) nebo svačinka na výlet s sebou, 1x relaxační bylinnou koupel, 1x vstup do římské aroma lázně, 1x relaxační procházku po ekofarmě a minizoo, zapůjčení stolních her a holí Nordic Walking, tipy na výlety.Balíček 5Cena pobytu Wellness pobyt (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, 2x večeři (3chodové menu, výběr ze 3 variant), 2x vstup do sauny a danária (1 hod.), 1x klasickou masáž částečnou, 1x bahenní koupel, zapůjčení jízdních kol (1 den), stolní hry, stolní tenis, hole na nordic walking, 1x relaxační procházku po farmě a okolí.Balíček 6Cena pobytu Romantický pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 1x večeři při svíčkách s lahví sektu (pro pár), welcome drink, mísa ovoce na pokoji při příjezdu, 1x romantickou koupel ve dvojvaně s přísadou piva nebo bylinek, místní poplatek, parkování.Balíček 7Cena pobytu Balíček pro aktivní rodinu s dětmi (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, 2x svačinu na cestu, 1x procházku na poníkovi (pro děti do 20 kg) nebo velkém koni s lektorem v hale (2 kola - děti nad 20 kg), k dispozici dětské hřiště, postýlka na vyžádání bez poplatku, tipy na výlety, Wi-Fi, parkování na elektronicky hlídaném parkovišti.BONUS: sleva 10 % na dokoupené masáže či koupele, sleva 15 % na vstup do hotelového wellness (sauna, vířivka), sleva 20 % na zapůjčení jízdních kol nebo koloběžky.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, hotel. trezor, cowboy bar, zahradní terasa s možností grilování, konferenční služby, pro děti - postýlka, stolička, strava, herna a hřiště; wellness centrum (whirlpool, sauny, římská aroma lázeň, relaxační místnost, koupele, masáže,…), venkovní bazén 8x4 m (květen-září), úschovna a půjčovna kol, půjčovna sport. vybavení, ekofarma, parkoviště, hotelová stáj.VYBAVENÍ POKOJŮ2 až 4lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), lednička, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceZápadní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.