Cheb - Resort Stein

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Západní Čechy
Název ubytování Cheb - Resort Stein
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 5 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: soft tenis, badminton, pétanque, vyjížďky na koních (hotel má vlastní stáj), značené trasy pro pěší a cykloturistiku.

POZNÁMKA
Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.Příplatky: za 1lůžkový pokoj (cena na vyžádání), za parkování (75 Kč/noc - platba na místě).

Popis stravování

polopenze (snídaně - bufet, večeře – výběr ze 3 menu o 3 chodech).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy v počtu dle zvolené délky pobytu, parkování.Balíček 2Cena pobytu Luxusní romantické dny (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze snídaně bufet nebo donáška na pokoj, 1x večeře 3chodová - výběr z menu, 1x večeře 5chodová romantická při svíčkách), romantickou výzdobu pokoje, mísu ovoce na pokoji při příjezdu, 1x vířivku pro dva s lahví sektu a jahodami, 1x 90 min. vstup do sauny a danária, 1x romantickou lázeň ve dvojvaně s přísadou piva nebo bylinek, 1x masáž se zábalem, možnost projížďky na koni se slevou 10 %, místní poplatek, parkování.Balíček 3Cena pobytu 3 dny s koňmi pro pokročilé (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 2x vstup do sauny (1 hod.), 1x vyjížďku na koni do Františkových Lázní a okolí - Komorní Hůrky (2. den pobytu, 4 hod.), 1x vyjížďku na koni do okolí přehrady Skalka (3. den pobytu, 2 hod.).Balíček 4Cena pobytu Vital pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 3x polední snack (polévka a salát) nebo svačinka na výlet s sebou, 1x relaxační bylinnou koupel, 1x vstup do římské aroma lázně, 1x relaxační procházku po ekofarmě a minizoo, zapůjčení stolních her a holí Nordic Walking, tipy na výlety.Balíček 5Cena pobytu Wellness pobyt (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, 2x večeři (3chodové menu, výběr ze 3 variant), 2x vstup do sauny a danária (1 hod.), 1x klasickou masáž částečnou, 1x bahenní koupel, zapůjčení jízdních kol (1 den), stolní hry, stolní tenis, hole na nordic walking, 1x relaxační procházku po farmě a okolí.Balíček 6Cena pobytu Romantický pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 1x večeři při svíčkách s lahví sektu (pro pár), welcome drink, mísa ovoce na pokoji při příjezdu, 1x romantickou koupel ve dvojvaně s přísadou piva nebo bylinek, místní poplatek, parkování.Balíček 7Cena pobytu Balíček pro aktivní rodinu s dětmi (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, 2x svačinu na cestu, 1x procházku na poníkovi (pro děti do 20 kg) nebo velkém koni s lektorem v hale (2 kola - děti nad 20 kg), k dispozici dětské hřiště, postýlka na vyžádání bez poplatku, tipy na výlety, Wi-Fi, parkování na elektronicky hlídaném parkovišti.BONUS: sleva 10 % na dokoupené masáže či koupele, sleva 15 % na vstup do hotelového wellness (sauna, vířivka), sleva 20 % na zapůjčení jízdních kol nebo koloběžky.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, hotel. trezor, cowboy bar, zahradní terasa s možností grilování, konferenční služby, pro děti - postýlka, stolička, strava, herna a hřiště; wellness centrum (whirlpool, sauny, římská aroma lázeň, relaxační místnost, koupele, masáže,…), venkovní bazén 8x4 m (květen-září), úschovna a půjčovna kol, půjčovna sport. vybavení, ekofarma, parkoviště, hotelová stáj.VYBAVENÍ POKOJŮ2 až 4lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), lednička, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceZápadní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.