Desná - Resort Montanie

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Jizerské hory
Název ubytování Desná - Resort Montanie
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 470 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: stolní tenis, kulečník, beach volejbalové hřiště, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, in-line bruslařská trasa (vodní nádrž Souš), běžecké trasy (Jizerská magistrála), sjezdové lyžování (ski areály: Desná - 1,6 km, U Čápa - 9,5 km, Mýtiny - 10,6 km, Světlý Vrch - 10,9 km, Harrachov - 15,1 km).

POZNÁMKA
Parkování je možné zdarma v areálu hotelu.Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.Pobyt na 1 noc na vyžádání za příplatek.Upozornění:V srdci Jizerských hor uprostřed vzrostlých lesů a divoké přírody pokrytí mobilního i datového signálu je téměř nulové.

Popis stravování

polopenze - snídaně bufet, večeře servírované hlavní jídlo (výběr předem ze 3 možností), bufet saláty, polévka, dezerty či ovoce.

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí, vstup do wellness a SPA, parkování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍFantastické ultra luxusní horské ubytování, které nemá v Jizerkách srovnání. recepce, panoramatická restaurace, bar, vinárna, venkovní posezení, zahrada s grilem, terasa, salónek, konferenční služby, hotelový trezor, úschovna a půjčovna kol a lyží, parkoviště, Wellness & Spa (vnitřní nerezový bazén s protiproudem, Whirlpool, pravá finská sauna společná, finská sauna privátní, pára, relaxační místnost, sluneční terasa, masáže, lehátka, ručníky, župany), akceptace platebních karet, pro děti – postýlka, hřiště, herna, stolička a strava.VYBAVENÍ POKOJŮV objektu se 4 budovami jsou moderní designově zařízené 2lůžkové pokoje, 4lůžkové apartmány, srubové 4lůžkové aparmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, SWC, bidet, fén), SAT-TV, telefon, některé s balkónem či výhledem na jezero, kuchyňský kout (srubové apartmány v bud. G a F, apartmán a jezerní s kuchyňkou v bud. A).

Popis lokality ubytování

Popis destinacePohoří Jizerské hory se nachází v nejsevernější části Čech a svůj název dostalo pole řeky Jizera. Nejvyšší horou, která je umístěna na české straně hor, je Smrk, kde řeka Jizera pramení.Naše tipy kam zavítat, abyste mohli s čistým svědomím říct, že jste poznali Jizerské hory!Nechte se vlákat do krásy panenské přírody Jizerských hor v přírodní rezervaci Prales Jizera. Tato oblast je specifická pro ochranu původních porostů. Pokud ale nejste velicí příznivci aktivní turistiky, nezoufejte! Jizerské hory umí nabídnout i méně náročné aktivity, a to například zoologickou a batanickou zahradu v Liberci, obdivuhodný zámek Frýdlant či zábavní centrum Babylon. Děti jistě ocení výlet do Janova, kde najdete bobovou dráhu.Velkolepou chloubou je Zámek Sychrov, který můžete znát z mnoha filmů či pohádek. Naplánujte si výlet na jeden z nejnavštěvovanějších zámků v České republice. Můžete se zúčastnit pravidelné prohlídky v jeho prostorách a poznat život na zámku nebo ho obdivovat zvenčí a projít se v přilehlém anglickém parku.Neodmyslitelnou součástí Jizerských hor je i velmi oblíbená a vyhledávaná rozhledna Ještěd. Jedná se o telekomunikační věž, kde najdete vyhlídkový ochoz a restauraci. Už jenom cesta na Ještěd bude zábava, můžete využít kabinovou lanovku z města Liberec nebo se vydat na vrchol pěšky po turistických trasách. Takové výhledy se Vám nenaskytnou jen tak někde a budete si připadat jako v oblacích, a to doslova, protože v některých momentech se mraků můžete takřka dotknout.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.